Zavrieť

Porady

Vypínanie zvuku na televizore Samsung UE40EH5000

Pocas sledovania TV kanalov, mi v roznych intervaloch uplne vypadne zvuk. Zvysovanie a znizovanie hlasitosti nic nerobi, pomaha iba bud vypnut a znovu zapnut TV, alebo prepnut na iny kanal a zvuk zas ide normalne. Mozem sa vratit hned aj na povodny kanal a zvuk ide tiez normalne. Potom zase po nejakom case (v roznych intervaloch cca 15 minut - 1 hodina, niekedy aj 2 hodiny) zase zmizne zvuk a zase musim preladit stanicu alebo vypnut a zapnut telku. A takto stale mizne zvuk dookola.Nevie niekto co s tym? TV som zresetoval do vyrobnych nastaveni, ale nepomohlo to... Zacalo sa to diat po cca 5 rokoch pouzivania. Dakujem.
buchač Buď rád...mne takto robí občas obraz.
TV sa sám vypne a aj zapne...alebo neviem prepnúť kanál.

Čo sa čuduješ, že po 5 rokoch. Veď je to tak akurát aj na predlženú záruku.
Z niečoho musia aj servismani žiť...či ?
A fabriky chrlia a chrlia nové mašiny.

Čo som sa pozeral na nete, tak v mojom prípade odišla nejaká súčiastka, takže len servis. No vzhľadom k okolnostiam (odvoz, dovoz, oprava..) na to dlabem. Všetko dokopy by ma vyšlo kľudne aj na 200-300€...takže si počkám, kedy telka skončí úplne a kúpim si novú.
Ono tie opravy sú proste zvyčajne nerentabilné...teda pokiaľ nemáš známeho a zaplatíš len za súčiastky.
misoft Nuž - 5-ročné kurvítko začalo svoju činnosť. A ako buchač naznačil - oprava bude skôr drahšia, ako nová telka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Vypínanie zvuku na televizore Samsung UE40EH5000

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.