Zavrieť

Porady

Nakup elektroniky vo VO

Ahojte. Uz niekolko nepodnikam, mal som resp. mam sro, ktora uz nevykazuje ziadnu cinnost, skratka nezrusil som ju pre pripad ze by som v buducnosti zacal znova s niecim podnikat. Som na tuto moju sro registrovany vo velkoochode IT nakolko ceny su tam ovela nizsie a velmi casto tam nakupujem komponenty do pc a inu elektroniku nakolko mam doma niekolko pc a casto aj menim s nastupom dalsej generacie zariadeni model, ako napriklad mobil alebo televizor a tak dalej. Ale vsetko to pouzivam iba ja. Ked vyjde cojaviem novy Iphone tak si ho tam kupim a stary predam povedzme za polovicnu sumu cez Bazos aby mi doma netrcal v sufliku. No a moja otazka znie, ci by som mohol mat problem s DU, napriek tomu ze tovar nakupujem vylucne pre seba a firma mi nateraz existuje iba na papiery resp. kazdorocne podavam nulove priznanie(alebo stvrtrocne-teraz neviem, robi mi to uctovnicka).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Nakup elektroniky vo VO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.