Zavrieť

Porady

Neuznaný §

V deň neuznania § mi dal zamestnávateľ náhradné voľno. Domnievam sa, že týmto spôsobom nemal konať. Dovolenku som nemal podpísanú, hoci priamy nadriadený ma chcel donútiť ju podpísať, nakoľko som mál informácie, že § neruší už vypísanú dovolenku. Zo strany zamestnávateľa to bol jednoznačný zámer mi § neuznať. Dôvodom je prílišne čerpanie §. V roku 2006 som nemal vyčerpaný ani jeden §, v roku 2007 som mal 2 §, v roku 2008 mám doposiaľ 2 §. Neviem, akým spôsobom a koho osloviť, aby mi pomohol k spravodlivému doriešeniu môjho problému.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

drobeceva
No neviem, ako máte vo firme s paragrafmi, ale ZP umožnuje vyčerpať 7 paragrafov v danom roku.

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Olko2 Pozri príspevok
V deň neuznania § mi dal zamestnávateľ náhradné voľno. Domnievam sa, že týmto spôsobom nemal konať. Dovolenku som nemal podpísanú, hoci priamy nadriadený ma chcel donútiť ju podpísať, nakoľko som mál informácie, že § neruší už vypísanú dovolenku. Zo strany zamestnávateľa to bol jednoznačný zámer mi § neuznať. Dôvodom je prílišne čerpanie §. V roku 2006 som nemal vyčerpaný ani jeden §, v roku 2007 som mal 2 §, v roku 2008 mám doposiaľ 2 §. Neviem, akým spôsobom a koho osloviť, aby mi pomohol k spravodlivému doriešeniu môjho problému.
Odpovede máš tu:
http://www.porada.sk/t88388-pravo-na.html#post799163 Skús zamestnáv. predložiť ZP a v ňom konkrétne poukázať na §141odst.2.

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
2x za sebou založená téma, uzatváram

P.S. prečo reagujete na neporiadok???

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.