Zavrieť

Porady

Služby

Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Aké služby vám chýbajú a koľko by ste za ne boli ochotný dať.

Napríklad donáška nakúpeného tovaru domov. Nemyslým tým práčky, ľadničky a pod.

Myslel som nakúpený tovar - potraviny ako také. Napríklad chlieb, múka, mlieko, minerálky, pivo, ešte prachy na pranie a pod. Bežný nákup ako v Tesku, Coope, Kauflande a pod.

Čo by ste povedali, za taký nákup okolo 1200.- Sk a jeho privezenie tak za 150.- Sk
Usporiadat
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Ja osobne aj hej. Keď si dávam doniesť papier, či toner do tlačiarne zhodou okolností za rovnakú cenu?
Mám ale problém - ako si dám kolu v Hypertescu, keď proviant príde domov?
Ďalej - pri dnešných cenách PHL a potrebe amortizovať a udržiavať vozidlo to nemusí byť moc efektívne.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Orim
Aké služby vám chýbajú a koľko by ste za ne boli ochotný dať.

Napríklad donáška nakúpeného tovaru domov. Nemyslým tým práčky, ľadničky a pod.

Myslel som nakúpený tovar - potraviny ako také. Napríklad chlieb, múka, mlieko, minerálky, pivo, ešte prachy na praniea pod. Bežný nákup ako v Tesku, Coope, Kauflande a pod.

Čo by ste povedali, za taký nákup okolo 1200.- Sk a jeho privezenie tak za 150.- Sk
Orim! Fíha
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ivana Š
Orim! Fíha
Ivana, dobrý postreh ...takže ide asi o prieskum, či sa oplatí vybaviť si licenciu na taxislužbu pre odvoz domácich zásob + odvoz prachov do čistiarne, či práčovne a späť . Nuž, kto nevlastní auto a prachy má, asi prejaví o túto službu záujem.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ORIM, ja STRAŠNE STRAŠNE potrebujem takúto službu: žehlenie, žehlenie a ešte raz žehlenie. Normálne práčka operie, ja povešiam, slniečko vysuší ale nie je toho, kto by to ožehlil. Čo ja viem - jeden kôš prádla za 500,- Sk- 700,- Sk. Možno nejaká dôchodkyňa, by sa aj pretrhla od roboty... ak nie som teda sama, čo má so žehlením problém...
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Paula
Ivana, dobrý postreh ...takže ide asi o prieskum, či sa oplatí vybaviť si licenciu na taxislužbu pre odvoz domácich zásob + odvoz prachov do čistiarne, či práčovne a späť . Nuž, kto nevlastní auto a prachy má, asi prejaví o túto službu záujem.
Žiadna taxislužba ani práčovne a čistiarne.
Manželka kúpi prach na pranie zrovna keď nie som poruke a samozrejme je to ten 9 kg. Potom mi nadáva, že to musí nosiť sama. - to bol príklad

V dobe internetu to vidím tak, že nakúpim cez internet a dovezú mi to domov. Myslel som hlavne potraviny a pod. ale nie len "suché" (muka cukor chlieb ale aj napríklad mrazené a pod.). Rozvoz 1-2 krát za týždeň. Nejakú maličkosť kúpim prípadne cestou z práce.

S tým žehlením je to tiež zaujímavý nápad.
Manželka si zvykla žehliť pri TV aspoň vraj nezaspí a niečo si pozrie.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Orim
S tým žehlením je to tiež zaujímavý nápad.
Manželka si zvykla žehliť pri TV aspoň vraj nezaspí a niečo si pozrie.
To som si tiež včera myslela , že pri žehlení nezaspím. Normálne - mikrospánok pri žehlení. Teraz mám popálené stehno v hornej časti vo výške kuchynského stola .
0 0
Jakubec Jakubec

Jakubec je offline (nepripojený) Jakubec

Mne to zehlenie tiez chyba. Ked som isiel autom cez Zahorsku Bystricu, pred jednym domom bola reklama, ze vraj peru a ZEHLIA. Zatial nevyskusane.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Jakubec
Mne to zehlenie tiez chyba. Ked som isiel autom cez Zahorsku Bystricu, pred jednym domom bola reklama, ze vraj peru a ZEHLIA. Zatial nevyskusane.
Mne síce žehlenie nerobí problém, preto mám aj takmer stabilne v obývačke pri telke rozloženú žehliacu dosku . Mám aspoň pocit, že nepozerám telku "iba tak", aj keď niekedy ani nevnímam, čo tam "beží".
Ale v Žiline je možné zaniesť prádlo iba na ožehlenie do práčovne. (Neviem, či sa nejedná iba o prádlo, ktoré je možné mangľovať). Cena bola pred rokom prijateľná. Omangľovanie prádla zo štyroch postelí cca 70,- SK.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Evanka
Mne síce žehlenie nerobí problém, preto mám aj takmer stabilne v obývačke pri telke rozloženú žehliacu dosku . Mám aspoň pocit, že nepozerám telku "iba tak", aj keď niekedy ani nevnímam, čo tam "beží".
Ale v Žiline je možné zaniesť prádlo iba na ožehlenie do práčovne. (Neviem, či sa nejedná iba o prádlo, ktoré je možné mangľovať). Cena bola pred rokom prijateľná. Omangľovanie prádla zo štyroch postelí cca 70,- SK.

Ak je zaistené, že dostaneš svoje prádlo späť
0 0
ria161 ria161

ria161 je offline (nepripojený) ria161

Je to mozne?
Presne takyto druh podnikania sa prave rozvija v mojej hlave. A ja ze som prva a jedina, koho to napadlo. Vidim, ze asi nie. Ale zaujima ma, ci to uz niekde existuje alebo nie. Myslim takato sluzba. Ja som z vychodneho Slovenska a pokial viem, taketo nieco tu este nie je.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Johanka
To som si tiež včera myslela , že pri žehlení nezaspím. Normálne - mikrospánok pri žehlení. Teraz mám popálené stehno v hornej časti vo výške kuchynského stola .
Bože môj Johanka, ešteže si si opálila len stehno, keby si mierila o pár cm vedľa, tak neviem-neviem!!!

Čistá škodoradosť, sorry! Ja mám takú žehličkovú tetovačku tiež!
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

AlaNR
Bože môj Johanka, ešteže si si opálila len stehno, keby si mierila o pár cm vedľa, tak neviem-neviem!!!

Čistá škodoradosť, sorry! Ja mám takú žehličkovú tetovačku tiež!
Ja som mala žehličkovú tetovačku na krku, nikto mi ale neveril, že je od žehličky . Keď som vykladala žehličku na skriňu, aby sa deti nepopálili tak nejak na mňa spadla, proste šikulka.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Orim
V dobe internetu to vidím tak, že nakúpim cez internet a dovezú mi to domov. Myslel som hlavne potraviny a pod. ale nie len "suché" (muka cukor chlieb ale aj napríklad mrazené a pod.). Rozvoz 1-2 krát za týždeň. Nejakú maličkosť kúpim prípadne cestou z práce.
Nad tým dumám už dlho, že by som si s internetom objdednala sobotný nákup (hneď by som videla, čo v obchode majú a čo nie) a niekto by mi ho doviezol domov. Ae nikto takú službu neponúka. Ale ja som asi jedna z mála žien, čo nerada chodí po obchodoch.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

somij
Nad tým dumám už dlho, že by som si s internetom objdednala sobotný nákup (hneď by som videla, čo v obchode majú a čo nie) a niekto by mi ho doviezol domov. Ae nikto takú službu neponúka. Ale ja som asi jedna z mála žien, čo nerada chodí po obchodoch.

na stretku dáme na túto tému reč, alebo ak chceš ešte skôr, je to na tebe
ono tu je a funguje to
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Výborný nápad s tými nákupmi, určite by som ušetrila kopec prachov, lebo by mi priniesli iba čo potrebujem. Niekdy ma výjde v supermarkete liter oleja aj na dve tisícky, lebo nakúpim väčšinou aj nezmysly, ktoré sa nepotrebujú
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

rosemary
Výborný nápad s tými nákupmi, určite by som ušetrila kopec prachov, lebo by mi priniesli iba čo potrebujem. Niekdy ma výjde v supermarkete liter oleja aj na dve tisícky, lebo nakúpim väčšinou aj nezmysly, ktoré sa nepotrebujú

asi pred mesiacom som išiel s manželkou kúpiť jednu minerálku a flašu vína. Šli sme z Piešťan do TN a mali sme ísť na návštevu, tak sme sa po ceste zastavili v Tescu v Novom meste/NV. Vyzeralo to tam, že je prázdne - málo áut bolo pred ním. Odhadoval som, že sa zdržíme maximálne 15 minút od vystúpenia z auta po nastúpenie do auta.
Čo myslíš ako to dopadlo mimálne sme tam stáli 45 minút a nákup za 1200.-Sk. Skoro ma drb..
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Orim
asi pred mesiacom som išiel s manželkou kúpiť jednu minerálku a flašu vína. Šli sme z Piešťan do TN a mali sme ísť na návštevu, tak sme sa po ceste zastavili v Tescu v Novom meste/NV. Vyzeralo to tam, že je prázdne - málo áut bolo pred ním. Odhadoval som, že sa zdržíme maximálne 15 minút od vystúpenia z auta po nastúpenie do auta.
Čo myslíš ako to dopadlo mimálne sme tam stáli 45 minút a nákup za 1200.-Sk. Skoro ma drb..
Ale určite ste nakúpili len veci ktoré ste v ten moment nutne potrebovali
Obávam sa že takéto nákupy sú bežné, takže asi naozaj treba posielať nakupovať niekoho nezainteresovaného so zoznamom. A už teraz premýšľať čo s ušetrenými korunkami
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Keď nakupujeme nikdy to nie je nutne. Len časť nákupu.
To bolo len na ilustráciu ako to chodí pri nákupoch v ....marketoch, je to jedno ako sa volajú. Všade je akcia na niečo a tak sa to kupuje aj keď sa to nepotrebuje.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
katkaj
Ale určite ste nakúpili len veci ktoré ste v ten moment nutne potrebovali
Obávam sa že takéto nákupy sú bežné, takže asi naozaj treba posielať nakupovať niekoho nezainteresovaného so zoznamom. A už teraz premýšľať čo s ušetrenými korunkami
Tiež som poslala nezainteresovaného/ synovca / s malým zoznamom do potravín. Vybaľoval nákup. Najskôr zo zoznamu. Potom vytiahol Pravdu, Malborky a Colu. Teta, to si mi v tom zhone zabudla napísať.......Takže taká služba určite poteší...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Colu kúpil, a Mentos kúpiť zabudol???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať