Zavrieť

Porady

Služby

Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Aké služby vám chýbajú a koľko by ste za ne boli ochotný dať.

Napríklad donáška nakúpeného tovaru domov. Nemyslým tým práčky, ľadničky a pod.

Myslel som nakúpený tovar - potraviny ako také. Napríklad chlieb, múka, mlieko, minerálky, pivo, ešte prachy na pranie a pod. Bežný nákup ako v Tesku, Coope, Kauflande a pod.

Čo by ste povedali, za taký nákup okolo 1200.- Sk a jeho privezenie tak za 150.- Sk
Usporiadat
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

Orim
Aké služby vám chýbajú a koľko by ste za ne boli ochotný dať.

Napríklad donáška nakúpeného tovaru domov. Nemyslým tým práčky, ľadničky a pod.

Myslel som nakúpený tovar - potraviny ako také. Napríklad chlieb, múka, mlieko, minerálky, pivo, ešte prachy na pranie a pod. Bežný nákup ako v Tesku, Coope, Kauflande a pod.

Čo by ste povedali, za taký nákup okolo 1200.- Sk a jeho privezenie tak za 150.- Sk
mne sa ta cena zda trosku draha. v "dnesnej" dobe internetu si takto casto objednavam veci - PC a prislusenstvo a sportovu vyzivu.
v tom PC obchode si len poslem presnu objednavku co chcem a idem si pre to do predajne, kde na nic necakam a iba prevezmem tovar, zaroven ho kontroluje ci nie je poskodeny (donaska domov by vysla do 100 Sk)

kedze som si raz kupil 3kg vrecko sportovej vyzivy v kamennom obchode a viem ze cestou domov s MHD to vrecko zmenilo hmotnost na niekolko ton, tak teraz objednavam 4 ks 3kg kybliky s donaskou do domu. donaska stoji 80 Sk, pri objednavke nad 2000 Sk je doprava domov zdarma.

ak by som takto nakupoval potraviny za 150 sk, asi by som radsej vyuzil vlastne auto, ked ratam 4-5 nakupov mesacne, to by bolo 600-750 Sk mesacne v lufte
vyuzil by som to asi iba ak by som nemal vlastne auto....
moj skromny nazor
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať