Zavrieť

Porady

List zo Sociálnej poisťovne

Mamina včera dostala zo Sociálnej poisťovne list, v ktorom ju urýchlene žiadajú o zaslanie rodných listov detí, a potvrdenia od kedy do kedy trvala riadna starostlivosť o deti. Stretli ste sa s tým? Na liste nebolo uvedené oddelenie, ani zodpovedná osoba.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    Určite by som zavolal do SP a overil si, na aký účel a kto potrebuje osobné údaje.Veď všetko sa dá zneužiť.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Tak ten list pekne zbal a pripíš k nemu, že nakoľko v ňom nie je uvedený dôvod, resp. zákonná povinnosť na predloženie listín a údajov atď. posielaš im ho naspäť.
    Takéto listiny predkladajú nádejní starobní dôchodcovia, nechystá sa mama do dôchodku ?

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    Johanka Pozri príspevok
    Tak ten list pekne zbal a pripíš k nemu, že nakoľko v ňom nie je uvedený dôvod, resp. zákonná povinnosť na predloženie listín a údajov atď. posielaš im ho naspäť.
    Takéto listiny predkladajú nádejní starobní dôchodcovia, nechystá sa mama do dôchodku ?

    Ja som mamine včera povedala niečo v tom zmysle, som rada, že si to myslia aj iní. Nič nenapíšu, len žiadajú....

    List zo Sociálnej poisťovne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.