Zavrieť

Porady

Reklamácia - Radpi life

Ahojte, chcem sa spýtať, či máte nejaké skúsenosti s podávaním reklamácie v tejto *** poisťovni. Ide o to, že sme zrušili poistnú zmluvu z dôvodu úmrtia člena rodiny a toto riešenie trvá cez 100 dní. Dnes mi tá pani povedala, že mám napísať reklamáciu. Viete mi v tomto poradiť? A ďalšia vec, pred viac ako dvoma rokmi som žiadal písomne zrušenie zmluvy. Nedostal som do dnešného dňa vyrozumie a chcú, aby som platil poplatky. Ako by som mal v tomto postupovať? Za vaše rady ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Abbas je offline (nepripojený) Abbas

    Abbas
    Buchač, veľká vďaka. Všetky dokumenty sme odovzdali. Ja som vonku v zahraničí, včera som priletel na SK tak som sa šiel informovať, čo a ako, keďže už je tomu viac ako 3 mesiace (viac ako 90 dní). Pani mi povedala, aby som napísal reklamáciu, pretože nejak sa na to zabudlo..som zabudol, že je to Rapid life... jedna zlodejská banda!

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Abbas Pozri príspevok
    Ahojte, chcem sa spýtať, či máte nejaké skúsenosti s podávaním reklamácie v tejto *** poisťovni. Ide o to, že sme zrušili poistnú zmluvu z dôvodu úmrtia člena rodiny a toto riešenie trvá cez 100 dní. Dnes mi tá pani povedala, že mám napísať reklamáciu. Viete mi v tomto poradiť? A ďalšia vec, pred viac ako dvoma rokmi som žiadal písomne zrušenie zmluvy. Nedostal som do dnešného dňa vyrozumie a chcú, aby som platil poplatky. Ako by som mal v tomto postupovať? Za vaše rady ďakujem
    Splnili ste všetky body ?

    3. Čo robiť pri likvidácii poistky - Úmrtie

    Zaslať:
    - podpísaný list s oznámením o úmrtí poisteného oprávnenou
    osobou (zákonným zástupcom) s uvedením mena, adresy, dátumu
    narodenia oprávnenej osoby,
    - úmrtný list,
    - protokol o obhliadke nebohého,
    - adresu obvodného lekára,
    - číslo účtu, na ktorý má byť poistná suma zaslaná,
    na adresu:
    Rapid life životná poisťovňa
    Garbiarska 2
    040 71 Košice

    http://www.rapidlife.sk/index_new.php?artID=33#umrtie

    Likvidácia poistnej zmluvy sa má vykonať do 90 dní ( ??? ) ...

    Žiadne poplatky ...
    ...hm , reklamáciu ???...aj tak sa dá...
    Čo už ...poisťovne majú radšej kolónku " Dal " ako tú druhú ...že " Má dať " .......dávajú si načas...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Abbas Pozri príspevok
    Buchač, veľká vďaka. Všetky dokumenty sme odovzdali. Ja som vonku v zahraničí, včera som priletel na SK tak som sa šiel informovať, čo a ako, keďže už je tomu viac ako 3 mesiace (viac ako 90 dní). Pani mi povedala, aby som napísal reklamáciu, pretože nejak sa na to zabudlo..som zabudol, že je to Rapid life... jedna zlodejská banda!
    ...máš jedno ....či X , Y , A , B .....alebo aj W poisťovňa ....

    S dvoma som mal do činenia ...tej jednej som poslal samotnému riaditeľovi liebesbrief .....do týždňa som mal love na účte ...

    Reklamácia - Radpi life

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.