Zavrieť

Porady

hotové záclony

Ahojte, prosím vás tip na eshop hotových záclon, dosť súrne, ale nie na dobierku. Ja som taký nenašla, alebo fungujú len na dobierku, žiadna platba vopred, alebo majú 2 týždne dodaciu lehotu. Ide mi o klasické záclony pre rodičov.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    .veď si daj tú dobierku poslať sebe a potom to rodičom dones.....alebo pošli.
    http://www.dekortextil.sk/ tu sa dá platiť aj dopredu
    Naposledy upravil Gina Er : 05.12.11 at 14:53

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    To je práve tá firma, čo nechce peniaze vopred, a ja zas nechcem na dobierku posielať rodičom záclony ako darček. Ale výber majú fakt pekný.
    Ďakujem

    neva19 je offline (nepripojený) neva19

    neva19
    Mne prišla záclona minulý týždeň, zaplatila som ju prevodom, bola obšitá na požiadanie. Objednala som ju tu: http://www.zaclonyzavesy.sk/zakarove...iele-metrazove. Pokiaľ si vyberieš takú, čo je na sklade, tak do týždňa ju máš doma.

    gardenia je offline (nepripojený) gardenia

    znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac gardenia
    Skús : www.erviplas.sk, ja som u nich už objednávala, bola som spokojná, len neviem ako s tou platbou vopred.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.