Zavrieť

Porady

Parfém na leto 2007

Ahojte baby, hľadám si nejaký dobrý parfém na leto, ale nemám konkrétnu predstavu, čo keby ste sa mi zdôverili so svojimi typmi a spolu by sme prišli na niečo krásne voňavé. Máte nejaké dobré typy?Čo bude podľa vás IN toto leto?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Napr. Jil Sanders Pure. Je dôležité aby vôňa nositeľke sadla , pretože každá máme iné PH, a tá istá vôňa nemusí voňať u každej rovnako.
Naposledy upravil Tweety : 24.05.07 at 08:24
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Katka19 Katka19

Katka19 je offline (nepripojený) Katka19

ahoj in toto leto može byť všeličo ved každy mame predstavu o krasnom parfeme inú ,hlavne nech je ta voňa svieža, ľahká, zvodná ako leto samé ,navštív každy den parfumériu daj si na seba každý deň iný a uvidíš ktorý ti sadne, ten si potom kúp,:-))))))))))) a budeš mať aspoň z toho zábavu ,teda kým nezačneš liesť predavačkám na nervy :-))) ,ale ty to určite nejak uhráš :-))) ved si predsa žena :-))))
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Veľmi ťažko odporúčať parfém nakoľko každej žene svedčí úplne iný. Ja mám teraz Gosh - Goshe, je to taká príjemná jemná vôňa. Ale môj milovaný a dlhé roky používaný parfém je Clinique happy od Clinique. Túto vôňu milujem a vždy sa k nej po čase vraciam lebo je veľmi príjemná, nemám rada ťažké vône
0 0
shureido shureido

shureido je offline (nepripojený) shureido

No mne sa paci Addict 2 od Dior - a . Je lahky zvodny...a priatel ho ma tiez rad na mne :-)
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
tesori d´oriente - muschio bianco - talianska zn.- vona pripominajuca detsky aviril olej

mexx - women, mexx - waterlove

lahke, svieze, mydlove, sexi.
Naposledy upravil tiny77 : 29.05.07 at 21:18 Dôvod: ta chyba ne :)
864d54db4b4cf4a0a477f9304f8e017e.jpg  
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Svieze, lahke - Summer white - Avon
Svieze, kvetinove - be...spontaneous -Avon,
Kvetinove, zenske, svieze - HUGO BOSS - WOMAN

Samozrejem, na kazdej pokoze vona vyznie inak.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dolce & Gabbana - Light blue
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Melnick Pozri príspevok
Dolce & Gabbana - Light blue
z

veľmi dobrý výber - z kazety mi zostala krabica, kde zatváram blôčiky, takže moje blôčiky majú vôňu light blue
odporučila by som ešte:
Lanvim Éclat ´D Arpége
Hugo Boss Femme
Bvlgari Omnia Crystlline
a nakoniec moja srdcovka, ktorá nesmie u mňa chýbať pretože stále sa k nej vraciam: Lacoste pour Femme
Manžel teraz používa Lacoste pour Homme, dosť úspešne, pretože sa ho pár kolegov pýtalo na vôňu, samozrejme, že nevedel ako sa volá, pretože on ju len používa.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lacoste, Valentína používam tiež, ale na leto si dám radšej Pure, Omniu.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Tweety Pozri príspevok
Lacoste, Valentína používam tiež, ale na leto si dám radšej Pure, Omniu.
Lacoste je naozaj moja srdcovka, čiže u mňa podľa nálady. Ale napadol ma ešte jeden dobrý tip na leto, evokuje vo mne letné večery:
ESCADA SUNSET HEAT
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Dolce & Gabbana - Light blue
Ligt blue som mala kedysi veľmi rada až pokiaľ nevyrobili najakú napodobneninu a potom som ju cítila všade. Vtedy sa mi dosť sprotivila.
Moja naj značka je Bvlgari Note ale na leto skôr Omnu Crystalline. Ale tiež práve v tomto období rozmýšľam, že skúsim niečo nové. Pôjdem sa inšpirovať do parfumérie.
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

Teraz som prišla z parfumérie a dala som si nastriekať nejaké vône. Poviem vám, že Moschino funny /novinka/ ovoniavam a ovoniavam a neviem sa dovoňať. Zajtra si idem kúpiť
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

ja mám rada Calvin Klein Eternity Summer - je úžasne svieža a veľmi vhodná na leto .-) a veľmi vhodná pre mňa :-)
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Veľmi ťažká odpoveď, čo človek, to 100 chutí a takisto 100 vôní. Bola som zbláznená do vône od Givenchy-Amarige, momentálne som sa uspokojila Avonom-Tomorow. Pred asi 7 rokmi som dostala parfém od Charlie-vanilka, tiež pekné obdobie...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Melnick Pozri príspevok
Dolce & Gabbana - Light blue
Práve som ho dcére kúpila k narodeninám...
0 0
moni moni

moni je offline (nepripojený) moni

Mne najviac sadli na leto svieže konvalinkové vône Estée Lauder - Pleasures
a GUCCI - Gucci Envy. Vraciam sa k nim pravidelne. Ale mám také obdobia, ked potrebujem vyskúšať niečo nové napr. odporúčam Issey Miyake - Eau de Issey alebo Lacoste Pour femme. Manžel o mne hovorí, že som maniak. Neviem totiž prejsť okolo parfumérie bez toho, aby som nevošla a nevyskúšala dajakú novú vônu na ruku. Ale každý máme nejakú tú slabosť.
Prajem každému príjemne navoňané letné dni.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

moni Pozri príspevok
odporúčam Issey Miyake - Eau de Issey
No, tak na tú vôňu sa chystám už dávnejšie, ešte som ju totiž neovoňala, tak neviem či mi sadne, ale ak by sadla, na regáli určite neostane.
0 0
sluzby sluzby

sluzby je offline (nepripojený) sluzby

Ing. ekonomie
ja odporucam LANCOME - Miracle, je zaujimavy a vyslovne letny. Vyskusajte!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Keďže ja používam francúzku kozmetiku Yves Rocher, objednávam si tam kozmetiku aj parfémy. Teraz používam parfém Comme une evidence - je to kvetinová zelená chypre vôňa. Pekne vonia a dlho vydrží. Tiež je pekná svieža vôňa z tejto kozmetiky Néona Séve - kvetinová zelená vôňa hyacintu, narcisu a vetiveru. Vrele odporúčam. Sú to vône, ktorým sa ťažko odoláva.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Moje vône: Esteé Lauder - Intuition, Christian Dior - Jadore a moja naj, naj, naj Coco Chanel - Coco Mademoisselle.
Na leto svieže Elisabeth Arden - Green Tea, Giorgio Armani - Acqua di Gió a Cerruti Image Femme.
Manželova a aj synova obľúbená Jil Sander - Sander for man a Coco Chanel - Allure Home.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať