Zavrieť

Porady

Prenájom

Ahoj,

nepozna niekto neake dobre stranky s prenajmami bytov v BA?Potrebovala by som neaky 3-4izbovy ale nechcem to velmi riesit cez realitku lebo sa mi vobec nechce platit tie neunostne provizie. Ako keby som si to z jedneho platu mohla dovolit . Zhanam to uz dost dlho ale neako bez uspechu. Tam kde teraz byvam je to na nevydrzanie a co najskor sa chcem odstahovat. Ak niekto riesil takyto problem a aj sa mu to podarilo prosim o rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Tri dni lietam na internete, aby som zohnala prenájom v Blave- najradšej dvojizbový pre známych. Tie realitky, to je katastrofa. Nafotené izby bytu sú pôvabné, keď sa na to pozrie človek osobne tak ide odpadnúť, za čo sú ľudia schopný pýtať také nehorázne peniaze. A realitke ešte navrch.willma, prosím, môžeš mi poslať SS s ponukou? Ďakujem.

    dzabula je offline (nepripojený) dzabula

    dzabula
    Ahoj Willma no velmi nestaci lebo sme 4 a neviem ci by sme sa potlacili ale ak sa nic nepodari zacnem rozmyslat uz uplne nad vsetkym. Ale dakujem si super.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Pre DZABULA aj DANILA:Mrzí ma. V čase, keď som dala ponuku ešte som netušila čoho sú schopní skvelí susedia. Pre vysvetlenie si pozrite tému "výpoveď z nájmu bytu"

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Zatiaľ asi nie, lebo som to uhrala do autu. A susedia majú bohužiaľ smolu, budú musieť vydržať až do oficiálneho ukončenia zmluvy v júni 2007.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.