Zavrieť

Porady

LED zdroj alebo pásik ruší radio

Potreboval by som radu, kúpil som LED pásik 12V, 12W, 5-metrový, 120LED/m a k nemu mi odporučili zdroj DRIVER 100W ( GLXD006), keď to zapojim, vsetko pekne svieti, ale akonáhle pustim rádio v miestnosti, začne mi ho rušiť , keď vypneme LED, tak rádio ide v poriadku, mate niekto s tým skúsenosť? Kde by mohla byt chyba? Uz som skúšal vymeniť v obchode zdroj, kus za kus, myslel som si ze by v tom mohla byt chyba, ale robí to aj novy.
Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pozri sa, kto je výrobcom tohto zdroja - pretože pochybujem, že je z našich končín - skôr Made In China. Dokonca podľa teba zadaných údajov som ho nenašiel na nete. A 100W na 12W LED - - stačí ti obyčajný stabilizovaný zdroj 12V 50W.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MartinUherko A co môže spôsobovať rušenie radia??? Zdroj je od GREENLUX, kupoval som ho v obchode s elektroinstalaciou, kde mi ho poradili, spoliehal som na ich odbornosť :-(
    MartinUherko Keď som ho reklamoval, zevraj sa s tým nestretli este, ale budem ho musieť znova reklamovať :-(
    misoft Tak konkrétne tento zdroj: http://svetelne-zdroje-philips.elkam...-100w-24v.html je určený na napájanie niekoľkých DESIATOK modulov LED.
    Tebe by bohato stačil http://svetelne-zdroje-philips.elkam...-24v-230v.html

    Ja sa len čudujem, ktorý "odborník" ti to v tom obchode poradil - 100W zdroj na 12W - zbytočne predimenzované, zbytočne preplatené.....
      zbaliť

    LED zdroj alebo pásik ruší radio

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.