Zavrieť

Porady

Prepojenie TV-satelit-PC

Dobry den mam taky problem chcem si prepojit TV(hdmi,scart,vga) so satelitom (RS232,SVHS,scart) a book(vga,hdmi)
nechcem pripajat vsetko spolu len napr. tv a satelit a potom ak by som potreboval tak tv a book.tv a book by som vyriesil hdmi,len horsie je to s tv a satelitom,teraz mam scart,ale ked dam hlas a sa na obrazovke zobrazi vela svetlej farby tak chrci v nom.hladal som kabel RS232-hdmi ale nejak my nachadzalo nieco ine ako som chcel,mam RS232(9pin) a na nete my naslo nejaky podobny ako hdmi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    Model TV, model sat. prijimaca???
    A RS232 - HDMI?
    Naposledy upravil erik555 : 12.03.13 at 13:56

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ten tvoj ilusion ak som dobre videl, tak ma len scart (a s-video ak som teda dobre videl)
    RS323 nema nic spolocne s video vystupom, to sluzi na flash FW.
    Jedina rada co je, tak na satelite maj hlas vzdy na MAX a na tv si potom doreguluj
    jedina a druha rada kup si kvalitnejsi scart (celo tieneny) je to dost drahy (teraz neviem, ale cca 3-4 roky dozadu asi 15€)
    A skutocne jedina a tretia rada, kup si novy box s HDMI

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    Fero11 Pozri príspevok
    A skutocne jedina a tretia rada, kup si novy box s HDMI
    To som mu uz nechcel pisat, lebo neviem, ako je na tom financne, ale suhlasim, ze v dnesnej dobe by to chcelo uz aj HD stb.

    Pumbaa je offline (nepripojený) Pumbaa

    Pumbaa
    Asi najlepší pomer cena/výkon z bezlinuxových HD sat. prjímačov má AB Cryptobox 500HD samozrejme pre použitie s novými Skylink kartami M7 určite radšej Skylink ready prijímač, napríklad Gosat GS-7056Hdi
    Naposledy upravil Pumbaa : 18.05.13 at 12:24

    Prepojenie TV-satelit-PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.