Zavrieť

Porady

ziskuchtivá zubárka

Dobrý deň, k zubárke chodím pravidelne na preventívnu prehliadku, minulý rok som ju prosila aby mi odstránila zubný kameň, ale ona mi navrhla, že najprv mi bude meniť staré zubné výplne za nové, ja som ale so starými spokojná. Objednala som sa k nej znova na ďalší termín na odstránenie zubného kameňa, čo ale dopadlo tak, že sa mi pozrela na zuby, ako pri preventívnej prehliadke a to bolo celé - prejavila zjavnú neochotu za to, že som jej pri predošlej návšteve odmietla dať zarobiť výmenou mojich starých výplní. Moja predchádzajúca zubná lekárka (žiaľ zomrela) mi pravidelne pri prevencii odstraňovala zubný kameň. Práve dnes som sa vrátila opäť z preventívnej prehliadky a dopadlo to zase tak, že ledva sa mi pozrela na 3 zuby, s poznámkou či stále nechcem vymeniť staré výplne. Nevie mi niekto poradiť ako obísť zárobkuchtivú pani zubárku, ktorá zjavne bojkotuje moje prosby o odstránenie zubného kameňa len preto, že nemôže zarobiť výmenou mojich pôvodných amalgámových zubných výplní, alebo poradíte mi zubného hygienika v BA, resp. BA IV - Dúbravka, Karlova Ves? Alebo by bolo najlepšie vymeniť zubárku za menej ziskuchtivú, v BA IV, nie súkromnú. Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

1. poliklinika Karlova Ves : Duradent s.r.o., stomatologická ambulancia, MUDr. Peter Duránik Stomatochirurgická súkromná ambulancia, MUDr. Daniela Stanislavová Stomatologická ambulancia, MUDr. Soňa Ursinyová

2. MUDr. Vladimíra Kasajová , MUDr. Magdaléna Kišová adresa Líščie údolie 57, 84231 Bratislava
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

U väčšiny zubárov odstraňovanie kameňa robí dentálna hygienička, nie zubár. Zubár mi urobí prehliadku, upozorní ma, že potrebujem odstrániť zubný kameň a ja sa objednám u jeho sestry, ktorá je zároveň dentálnou hygieničkou. Napriek tomu by som zubára nemenila, lebo je zároveň aj skvelým chirurgom. Takže ja si radšej zaplatím dentálnu hygienu, než behať po chirurgoch, keď ide o niečo vážnejšie. Ale možno iní zubári to robia.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja pracujem v zubnem ambulancii a to neni tak,že je ziskuchtivá...v dnešnej dobe sa už väčšinou nerobia amalgánové výplne ale všetky sa menia za biele... moja zubárka to tiež tak robí... a zubný kameň odstraňuje pravidelne všetkým svojím pacientom... zmeň zubárku.... dobrý sú na Tehelnej ulici v poliklinike
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
pasuliatko Pozri príspevok
...v dnešnej dobe sa už väčšinou nerobia amalgánové výplne ale všetky sa menia za biele... moja zubárka to tiež tak robí...
...že sa v dnešnej dobe už nerobia amalgánové výplne, viem pochopiť; ale že ich prečo treba meniť za biele, to by som fakt rád vedel - ak niekto o to požiada z estetických dôvodov, budiž. Niektoré moje amalgánové majú už 45 rokov, a ešte sú o.k., čo o novších bielych nemôžem povedať .
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Stefan2005 to už neviem prečo... ale ked niekto zmení zubára ten nový by mal všetky plomby vybrať a urobiť nové...
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

pasuliatko Pozri príspevok
Stefan2005 to už neviem prečo... ale ked niekto zmení zubára ten nový by mal všetky plomby vybrať a urobiť nové...
to naozaj??
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
aktak áno ale nerobí sa to vždy... to záleží od zubára...
0 0
charvatka charvatka

charvatka je offline (nepripojený) charvatka

Ej, ej pasuliatko !!! Hahahahaha, tvrdíš že pracuješ v zubnej ambulancii - treba meniť všetky výplne - hahahahahaha a čo tam robíš, ak nevieš poriadne ani slovenskú gramatiku - reklamu? Lepšie povedané agituješ ?
Naposledy upravil charvatka : 15.11.11 at 16:23
0 3
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
charvatka Pozri príspevok
Ej, ej pasuliatko !!! Hahahahaha, tvrdíš že pracuješ v zubnej ambulancii - treba meniť všetky výplne - hahahahahaha a čo tam robíš, ak nevieš poriadne ani slovenskú gramatiku - reklamu? Lepšie povedané agituješ ?
trápne si myslím... a kde akože neviem gramatiku?sa uvedom...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pasuliatko Pozri príspevok
ja pracujem v zubnem ambulancii a to neni tak,že je ziskuchtivá...v dnešnej dobe sa už väčšinou nerobia amalgánové výplne, ale všetky sa menia za biele... moja zubárka to tiež tak robí... a zubný kameň odstraňuje pravidelne všetkým svojím pacientom... zmeň zubárku.... dobrýna Tehelnej ulici v poliklinike
a píše sa skôr " v poliklinike na Tehelnej ulici".
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

marjankaj Pozri príspevok
a píše sa skôr " v poliklinike na Tehelnej ulici".
A dobrí v množnom čísle, či sme nechodili na ZŠ?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Tweety Pozri príspevok
A dobrí v množnom čísle, či sme nechodili na ZŠ?
A čo som to písal ja?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

marjankaj Pozri príspevok
A čo som to písal ja?
Nie, Bože zavaruj, len som chcela nadviazať na tvoju úpravu textu Pasuliatka, jej príspevky som si všimla už dávnejšie, mala by si častejšie kontrolovať pravopis. Nič v zlom, ale tie tvrdky až pília uši.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
charvatka Pozri príspevok
Ej, ej pasuliatko !!! Hahahahaha, tvrdíš že pracuješ v zubnej ambulancii - treba meniť všetky výplne - hahahahahaha a čo tam robíš, ak nevieš poriadne ani slovenskú gramatiku - reklamu? Lepšie povedané agituješ ?


...ej ,ej ....charvatka !!!!

Hahahahahahahahahahahahaha....tvrdíš , že Ti netreba nové plomby ...a Ty si zubárka ???...
...šak si potom vymeň aj sama ....či ...???...ale to sa niekde inde robí a nie v kresle zubára ...

...niečo o gramatike tu bolo spomenuté , mimochodom , nepobadal som ( preklepy nerátam )...ale čo majú spoločné menštruačné vložky a pravopis ...???
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
buchač Pozri príspevok
...niečo o gramatike tu bolo spomenuté , mimochodom , nepobadal som ( preklepy nerátam )...
tiež som si postupne zvykol zameriavať sa na obsah príspevkov, pokiaľ preklep či hrúbka nemenia zmysel, kvalitnému príspevku nemôžu drobnosti uškodiť
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

dobri su .....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
jasné vy nemáte nič iné na robote ako hľadať chyby a preklepovanie slov?asi nie... dosť trápne... nech sa každý povizrie sám na seba... a potom tu kritizuje...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pasuliatko Pozri príspevok
jasné vy nemáte nič iné na robote ako hľadať chyby a preklepovanie slov?asi nie... dosť trápne... nech sa každý povizrie sám na seba... a potom tu kritizuje...
pasuliatko Pozri príspevok
trápne si myslím... a kde akože neviem gramatiku?sa uvedom...
Veď si sa sama pýtala , tak som ti pomohol.
Ja na porade zvyknem poradiť.
1 0
niella niella

niella je offline (nepripojený) niella

Stefan2005 Pozri príspevok
tiež som si postupne zvykol zameriavať sa na obsah príspevkov, pokiaľ preklep či hrúbka nemenia zmysel, kvalitnému príspevku nemôžu drobnosti uškodiť
Nie "hrúbka" ale "hrubka" .
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

niella Pozri príspevok
Nie "hrúbka" ale "hrubka" .
nem mas pravdu

Krátky slovník slovenského jazyka 4

4., doplnené a upravené vydanie. Redigovali: J. Kačala – M. Pisárčiková – M. Považaj. Bratislava: Veda 2003.

hrúbka -y -bok ž.
1. rozmer prierezu (telesa): h. stromu, drôtu
2. škol. hrubá chyba (v písanom texte);
hrúbkový príd.;
hrúbkovo prísl.





Ref: http://slovnik.juls.savba.sk/?w=hr%C3%BAbka&c=Oe14
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať