Zavrieť

Porady

Potvrdzujuci e mail od ryanair

neprisiel mi mail o potvrdeni rezrvacie letu..je to problem? Ak sa pozriem v manage booking na stranke ryanair je tam moja rezervacia...ale ked som robila rezervaciu pisalo tam, ze pokial neobdrzim mail o potvrdeni, tak moja rezervacia sa neuskutocnila. Peniaze z uctu uz odisli. Co teraz?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Čo mám robiť pokiaľ mi neprišiel potvrdzujúci e-mail ?

    V prípade, že Vám neprišiel potvrdzjúci e-mail po rezervácii, skontrolujte svoju rezerváciu tu ryanair.sk voľbou číslo 2, čiže view my itinerary, zadaním svojích letových údajov. Následne by ste mali vidieť detaily svojej rezervácie, zaplatenú sumu, a v kolónke Amount Due červeným by mala byť nula. V tomto prípade je všetko v poriadku a môžte vykonať online check-in. Ak je status letu not confirmed, a v Amount Due je nejaká dlžná suma je nevyhnutné kontaktovať Ryanair pre doplatenie dlžnej sumy, prípadne pokiaľ sa jedná o celkovú sumu, ktorú ste mali zaplatiť za letenky doporučujeme vykonať novú rezerváciu.
    http://letenkyryanair.sk/otazky/
    sunflower98 Áno tam som pozrela, ale...su tam tri moznosti ako sa prihlasit a pozriet na rezervaciu. Pri dvoch mi napise, nieco v tom zmysle asi, ze neexistuje rezervacia, a pri tretom mi normalne ukaze moju rezervaciu, a vsetko je tam tak ako ste vy napisali, cize by to malo byt v poriadku. Len som teraz z toho zmatena, ci bola urobena rezervacia alebo nie.

    Potvrdzujuci e mail od ryanair

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.