Zavrieť

Porady

E-mail Porady

Ako pošlem správu na Poradu/po Porade? Myslím e-mailovú adresu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Milka je offline (nepripojený) Milka

    Milka
    Tiež nerozumiem otázke. Ale ak chceš poslať určitú tému - odpoveď na emailovú adresu, tak vpravo hore /od stredu/ je na lište "práca s témou" klikneš a tam sa Ti otvorí i možnosť "poslať na email" - možno na toto si myslela, vyskúšaj.

    nana je offline (nepripojený) nana

    nana
    Jednoduché. Dostala som pekný e-mail od priateľky a chcem ho poslať na Poradu/po Porade. Ale neviem ako. Aká je e-mailova adresa Porady?

    nana je offline (nepripojený) nana

    nana
    Je mi ľúto, musíte si počkať. Nie som veľmi technický typ a nemám doma poradcu /syna/. Ale budem skúšať, možno na to prídem. Pre istotu však dobrú noc a príjemný víkend.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Len pre doplnenie... Email ako taký sa nedá poslať na stránku Porada.sk (iba ak mne akoby administrátorovi, ale to je o inom...). Na stránku porada sa dá pridať príspevok, do ktorého môžete vložiť už napísaný obsah napr. z Wordu, alebo aj nejakého emailu. Tak ako písal Jozef, prostredníctvom copy and past resp. kopíruj a pridaj...
    Naposledy upravil Richard : 19.12.11 at 15:13

    ikula je offline (nepripojený) ikula

    ikula
    Prosím Vás,
    ja som sa tu medzičasom pýtala na cesťáky živnostníkov, presne na to, či bude, teda teraz už či je schválená novela týkajúca sa cestovných náhrad živnostníkov od 1.8.2004, ale nikto mi neodpovedal a na Poradcu 13/2004, kde je vyložené : že si živnostníci môžu dať pri použití vlastného vozidla nezahr. do majetku firmy, pri pracovnej ceste do nákladov okrem PHM aj poistné, bežné opravy a údržby, a tak. Obraciam sa teda priamo na Vás, hlavne čo sa týka tej novely. Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.