Zavrieť

Porady

po odstúpení od zmluvy navrhovateľom ,jej prevzatí odporcom a neposlaní odpovede ,ako je to s jej ďalšou platnosťou ?

Uzatvoril som zmluvu s vymáhacou kanceláriou o vymáhaní pohľadávky od môjho
dlžníka s dohodnutými podmienkami, ktoré postupník vôbec nedodržuje a na moje
intervencie neodpovedá.Poslal som už niekoľko odstúpení od zmluvy s uvedením dôvodu a žiadna odpoveď. Môže by táto zmluva označená ako neplatná Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mirati je offline (nepripojený) Mirati

    Mirati
    No na toto by človek musel vidieť danú zmluvu, alebo mať prinajmenšom viac informácií, aby vedel kvalifikovane poradiť.

    Ako ste mali v zmluve dohodnuté odstúpenie od zmluvy? Akú povinnosť porušil? Ide o podstatné alebo nepodstatné porušenie zmluvy? V prípade nepodstatného - poskytol si dodatočnú lehotu na plnenie? Bolo odstúpenie doručené / odoslané správnemu subjektu? Bolo možné od danej zmluvy odstúpiť? atď atď.

    po odstúpení od zmluvy navrhovateľom ,jej prevzatí odporcom a neposlaní odpovede ,ako je to s jej ďalšou platnosťou ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.