Zavrieť

Porady

MRP+ pokladňa EURO-100

Prosím vás, ak sa tu nájde niekto, kto pracuje s MRP a súčasne sa aj vyzná v počítačom a programovaní, pomôžte. Mám zakúpený produkt PÚ+SKLAD+FIŠKÁL+DzP, multiverzia, WIN.
Po prestavení 20%DPH v pokladni Elcom EURO-100 (pokladňa je nefiškálna, upozornil ma technik) a následnom vykonaní upgrade v programe prestal program komunikovať s pokladňou. Pokladňa s obslužným programom komunikuje. Po skúšobnom vytlačení kontrolného bločku tento bloček nevytlačilo, ale vypísalo: Používate verziu comm32.dll, ktorá nie je aktuálna. Pre správnu funkčnosť s Europokladňami použite verziu 4.46.1.153 alebo vyššiu. Pritom aktuálna tam bola verzia práve 4.46.1.153. Privolaný technik skúsil zmeniť túto verziu na 4.48.1.199, avšak ani to nepomohlo. Po konzultácii s iným kolegom usúdili, že problém je v programe MRP. Kontaktovala som aj MRP, ale zatiaľ nereagovali. Nevedeli by ste mi niekto pomôcť, ak ste mali takýto problém, ako ste to riešili? Ja s mojimi slabými vedomosťami som v koncoch. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    MRP+ pokladňa EURO-100

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.