Zavrieť

Porady

Vyplatenie poisteneho plnenia bez PN

Dobry den.. Chcela by som poprosit radu.. manzel ma poistku Kooperativu -cas nevyhnutneho liecenia urazu ...Zlomil si prst a kedze je zivnostnik nesiel na PN..ma aj tak pravo uplatnit si poistne plnenie?doba liecenia bude viac ako 15 dni... dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    a čo tak pozrieť do poistných podmienok - my ich ozaj nevidíme (ja napr v mojom poistení mám nárok na plnenie aj bez PNky - ale mám inde.. každá zmluva predsa nie je rovnaká)

    aninka5 je offline (nepripojený) aninka5

    aninka5
    Prave ,ze som ich citala asi 5 krat...a o PN-ke tam nieje pisane nic... len ,ze musi byt doba liecenia min.15 dni... ale neviem ci som nieco neprehliadla,ci to nieje nejaka podmienka- to PN... manzel sa bol radit so znamim ,ten tvrdi,ze PN musi byt.. tak mam z toho gulas

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    aninka5 Pozri príspevok
    Prave ,ze som ich citala asi 5 krat...a o PN-ke tam nieje pisane nic... len ,ze musi byt doba liecenia min.15 dni... ale neviem ci som nieco neprehliadla,ci to nieje nejaka podmienka- to PN... manzel sa bol radit so znamim ,ten tvrdi,ze PN musi byt.. tak mam z toho gulas
    tak potom nemusí byť na PNke ... doba liečenia je doba liečenia - však napr pri zlomenom prste sadra (fixácia) je určite dlhšie, ako 15 dní ...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Podľa môjho názoru sú PN a doba liečenia dva celkom rozdielne pojmy.
    PN - práceneschopnosť = nemožnosť vykonávať prácu (práve pre liečenie)
    Doba liečenia = doba, po ktorú sa zranenie vráti do normálneho stavu - teda do vyliečenia bez zjavných následkov.

    aninka5 je offline (nepripojený) aninka5

    aninka5
    Aj ja si myslim,ze nemusi byt PN... som si vedoma toho ,ze kazda poistka jei ina..ale uz mam v tom naozaj chaos... Dakujem vam za odpovede

    Vyplatenie poisteneho plnenia bez PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.