Zavrieť

Porady

Psychicky teror od vlastnej zeny

Som zenaty skoro 5 rok, ale je to na nevydrzanie so strany mojej zeny.V skratke to opisem takto:
Brala si ma nie s lasky ale s vypocitavosti ku peniazom- to je to najzakladnejsie. Hned v svatobny den, moja "polovicka" sa tak ozrala pod obraza bozi, ze ju priniesli svatobni hostia domov-ja som bol doma davno s nasim 6 rocnym synom v posteli-nemohol som sa na nu ani pozerat.Takze tak to vsetko zacalo.Na druhy den vynadala vulgarne mojej mame, ktora jej len pripomenula ze vlastnej svatbe sa sťala pod obraz bozi.No a potom to uz islo s kopca.Novy terc-ja.Kazdonne nadavky najhrubsieho zrna na mna na moju rodinu-to je bezny jej denny ritual.Podotykam ze ja sa staram ukazkovo o syna a do posledneho centa cela moja vyplata ide jej.Ja som v minuse 2000 len aby sa mala dobre.
Mozno to je tym ze som -suchar a necham sa tyrat kazdodenne plut,nadavat na seba a osocovat, ale raz mi nervy prasknu a stane sa nestastie.Tymto vas ziadam-existuje nejaky zakon, ktory by ju potrestal???? Rozvod neriesim teraz nakolko mi je luto syna, ktory je naviazany na mna.
Co mam robit?? Nechat sa cely zivot terorizovat od tejto osoby??? Poradte prosim...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Jurko123 Pozri príspevok
Brala si ma nie s lasky ale s vypocitavosti ku peniazom-
Tak sme sa dozvedeli, z akeho dovodu si zobrala ona teba, ale ostava zahadou, prco si si ju zobral ty...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

ty kokso, to sú mi dnes ľudia, ty čo riešiš vlastne???..jednoznačne rozvod a syn do tvojej opatery, všetko si spíš, všetky tvoje argumenty a daj do žiadosti na rozvod a uveď aj na súde, prečítaj si zákon o rodine a budeš mudrejší...fakt nechápem, ako si si ju mohol vziať.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Mňa by zaujímalo, z akého dôvodu jej dávaš komplet celú výplatu a po druhé z akého dôvodu ste nešli spolu zo svadby? To si ju akože nechal na svadbe a ona sa opila a Ty si tam nebol?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ani sa mi toto nechce veriť..žeby jeden chlap trpel 5 rokov?..fuha!..
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

no viacero vecí je tu divných... je ženatý 5 rok, a v deň vlastnej svadby bol doma s ich spoločným 6 ročným synom... t.j. poznajú sa minimálne 11 rokov, alebo sa deti rodia skôr ako sa ich rodičia vôbec spoznajú....tvrdiť... brala si ma "kvôli peniazom" je trochu husté, keď ti porodila syna a svadba bola až po 6 rokoch od narodenia... neudialo sa niečo, prečo by nastal takýto zvrat? nakoľko po minimálne 6 rokoch známosti a spoločnej výchovy vlastného dieťaťa sa človek určite nedokáže tak dlho pretvarovať...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jurko123 Pozri príspevok
Mozno to je tym ze som -suchar ....
...nie , nie .... nie si suchár ...........
TY si iný člen .......slušne povedané ......
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Najskôr by som ju vyšmaril z domu na cestu dve popapuli nie jednu aby nekrývala .Ak sa vráti tak pravá, ľavá začne pindať tak znova pravá ,ľavá až pokým to sliepka nepochopí.Vskutku divný ľudia žijú na tomto svete.
0 0
Miriell Miriell

Miriell je offline (nepripojený) Miriell

Rozvod riešiť nechcete, ale potrestať ju chcete. Z toho mi vyplýva, že ju máte stále rád a chcete nápravu. Pokiaľ áno, jediná možnosť je otvorený rozhovor o tom, čo vám vadí, najlepšie v manželskej poradni. Možno sa dozviete informácie, o ktorých neviete alebo zatvárate pred nimi oči. Pokiaľ sa otvorene neporozprávate vy dvaja sami, ťažko niečo vyriešite, lebo zlo priťahuje len ďalšie zlo = potrestanie hocijakou formou priťahuje len reakciu adekvátnu akcii. Ak rozhovor nikam nepovedie a nič nevyrieši, ťažko sa vyhnete rozchodu = rozvodu, časom by k nemu aj tak došlo, záleží to len od rýchlosti, ako rýchlo si druhá strana nájde partnera, ktorého bude mať rada a bude s ním chcieť byť.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dnes je opat velmi horuco-
5 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Prečo ju nevytneš pružnou haluzou nechápem....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1 Pozri príspevok
Dnes je opat velmi horuco-
Niekedy je úpal nebezpečný rozmýšľam niekedy akú hovadinu na diskusiu vymyslieť ako vidím ešte všetko vymyslené nebolo
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Skús sa poradiť v príspevku "dá sa s tým niečo urobiť" možno niečo plodné vymyslíte s autorkou
0 0
alenaben alenaben

alenaben je offline (nepripojený) alenaben

Prečo máš rád "svojho kata"?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...ani sa mi toto nechce veriť..žeby jeden chlap trpel 5 rokov?..fuha!..
Poznám chlapa, ktorý to trpí kvôli ďeťom viac a vedela by som o tom dlho rozprávať. Vieš na koho myslím
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

inak neviem či je na mieste si robiť z toho smiešky......ludia v dnešnej dobe žijú v pekne bizarných vzťahoch ......
0 0
alenaben alenaben

alenaben je offline (nepripojený) alenaben

To nie sú smiešky, myslím že tá veta vystihuje podstatu veci. Situácia nie je prospešná pre nikoho zo zúčastnených. Najhoršie dopadne zneurotizované dieťa. A nechápem, prečo by si slušný človek mal nechať zničiť život.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Jurko123 Pozri príspevok
...Tymto vas ziadam-existuje nejaky zakon, ktory by ju potrestal???? Rozvod neriesim teraz nakolko mi je luto syna, ktory je naviazany na mna.
Co mam robit?? Nechat sa cely zivot terorizovat od tejto osoby??? Poradte prosim...
...stádovitosť hýbe svetom... sedliacky rozum (do hrsti)... a srdce na pravom mieste sa dnes už tuším naozaj nenosí... nechápem... Jurko... to fakt potrebuješ aby dakto za Teba vymyslel § podľa ktorého so svojím životom naložíš? ... mhmm... alebo len hľadáš vytlieskávačov... že kto z Vás... pojebabral viac Vaše spolužitie........
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...hm ......

...ale ako tak pozerám ... Jurko123 sa nejak od včera neozval ....
...možno len potajomky šmaril príspevok ...možno bol pristihnutý pri " nekalej " činnosti .....
...dostal asi poriadnu držkovú ...a ktož vie , možno aj po držke vyfasoval ......šak domáce násilie sa zvykne stupňovať ....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nic v zlom, ale videli ste uz v zivote chlapa, ktory by priznal, ze ho vlastna zena terorizuje?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

buchač Pozri príspevok
...hm ......

...ale ako tak pozerám ... Jurko123 sa nejak od včera neozval ....
...možno len potajomky šmaril príspevok ...možno bol pristihnutý pri " nekalej " činnosti .....
...dostal asi poriadnu držkovú ...a ktož vie , možno aj po držke vyfasoval ......šak domáce násilie sa zvykne stupňovať ....
...Juraj, a nerobíš si psinu z nás Ty od tých "húrav" len pod iným nickom ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať