Zavrieť

Porady

Hotel Sunset Kos

Chcela by som sa opytat ci niekto z Vas bol v hoteli Sunset na Kose?? Ma 2 hviezdy je s ranajkami. Nasla som par recenzii...niektore dobre, ine zle..ale chcela by som skusit ci ma niekto osobnu skusenost, velmi by ste mi pomohli.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Ak ti mozem odporucit, Grecko a ostrovy, nikdy nechod pod 3*. Aj pri 3* je strava velmi slaba.
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misana84 viem...ja poznam Grecko a tam to je bez stravy..lebo by sme chceli ist do taverny
    alaya1 ved pises, ze to mas s ranajkami, tak si vyber nieco, kde je bez stravy.
    misana84 ako tie cestovky ponukaju strasne smejdy...zajazd za 600 ecok je podla nich lacny. Nerozumiem preco je Grecko take drahe
    alaya1 Ja som presla ostrovy aj pevninu, ale nam sa najviac pacil ostrov Korfu. Mali sme pozicane auto a jazdili sme. ceny boli primerane, ako nase.Zakyntos tiez nebol zly, ale nebol tak cisty.
    Musis hladat a nie tie obrovske cestovky, tie su najdrahsie.Alebo pozeraj ceske, ci rakuske.
    misoft misana84 - Ty nechápeš, prečo je Grécko také drahé? Veď si zisti "históriu" ich štátneho rozpočtu - celá Európa im tam prachy pchala (i "bohatí" Slováci s obrovskými 300€urovými platmi) a Gréci teraz musia splácať - tak preto sú takí "lacní".........nejako tie prachy musia z turistov (opäť) vyťahať.....
    alaya1 Nemyslim si, ze grecke destinacie su drahe. da sa kupit aj letecky dobra a pekna dovolenka. Ovela drahsie su napr. Egypt, Tunis, Turecko. Ale netreba hladat hotelove rezorty, ale pekne apartmany pri brehu mora, ubytko so stravou sa tam naozaj neoplati, da sa krasne a pohodlne stravovat v tavernach.

    Inak.- Kos nie je zrovna ten najsamlepsi ostrov na dovcu. Nie je tam nic k pozeraniu, vietor netretrzite, neupravene a necistene plaze.
    lujza.j Ak by som mala ist ja niekam cez CK...iba At alebo De.okrem inej ceny aj ine ubytko....
    misana84 misolft nesuhlasim s tvojim nazorom to nase cestovky su nenažrate, greci to predavaju za fakt minimum len nasi si to nadcenia. Greci su super bola som tam 3 krat a je to najkrajsia destinacia na letnu dovolenku...samozrejme nie pre tych co chcu len rezort a all
    alaya1 na Kos chcem ist preto lebo z Ke leti do Grecka len Kreta a Rodos a tam som už bola chcem iny ostrov. Uvažujeme že pojdeme aj z Ba lebo tam su ovela lacnejsie ponuky a ovela viac. z Ke sa kupuju letenky ako horuce rožky lebo na vychode nikto "nechce" cestovat.
    alaya1 Z KE leti tento rok aj Korfu.
    misana84 aj tam sme boli minuly rok...ale isli sme z Ba lebo nic neletelo
    lujza.j Na sk su cestovky tak "seriozne" ze dnes predavaju pobyty s odletom z KE pritom vedia ze z KE masina nepoleti....ale iba z BA.....takze bud z BA alebo skratia pobyt o 3 dni....
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Tak ako v recenziach, tak aj tu ti mozu napisat ludia aj dobre,aj zle skusenosti. Kazdy ma ine predstavy o dovolenke a ubytovani.
    Samozrejme,nemozes ratat, ze vo vyraznejsie lacnejsom hoteli, v porovnani s inymi,drahsimi budes mat rovnaky luxus...takze je na tebe, ci to akceptujes,alebo nie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.