Zavrieť

Porady

CHATA (alebo hotel)

Ahojte

Nevie niekto o nejakej chate pre cca 20 ludi, ktora by nebola draha?
Najlepsie Zapadne Slovensko

Vdaka i.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivusho je offline (nepripojený) ivusho

    ivusho
    OK
    takze nic
    ale nevadi... takze druha otazocka-nepoznate pekne a nie drahe ubytovanie (pre dvoch)?

    nano je offline (nepripojený) nano

    nano
    Ja viem pekné a lacné ubytovanie pre 24 osôb na 2 chatách blizučko seba,ale podľa toho,na čo to chcete.Kúpalisko v blízskosti nie je,len hory,turistika,hríby,kone a pod.

    ata je offline (nepripojený) ata

    ata
    Vedela by som o nie veľmi drahom ubytovaní na Orave ,ale kapacita je tak 10 miest. / minimálne 6 /.Cena za osobu 185 Sk .V okolí 30 metrov rekreačné oblasti Oravice ,Zuberec,Brezovica.Taktiež Oravská Priehrada.

    alex1 je offline (nepripojený) alex1

    alex1
    Ak je tu niekto z Martina, potrebovala by som odporučiť nejaké ubytovanie v hotely alebo v penzióne, na jednu noc, príjemné prostredie a samozrejme lacno.

    alex1 je offline (nepripojený) alex1

    alex1
    Braňo ďakujem za odporúčanie, vyzerá to skvele. Určite využijem niekedy, keď pôjdem na dovolenku. Ale teraz potrebujem skôr odporučiť hotel priamo v Martine. Mám stretnutie a neviem si vybrať. Nejaký martinčan určite bude vedieť poradiť.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    alex1
    Ak je tu niekto z Martina, potrebovala by som odporučiť nejaké ubytovanie v hotely alebo v penzióne, na jednu noc, príjemné prostredie a samozrejme lacno.
    Skus pozriet stranku www.mojmartin.sk alebo www.imartin.sk sekciu ubytovanie. Osobnu skusenost nemam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.