Zavrieť

Porady

Kontrola "súhlasím"

Ak už existuje rýchly spôsob kontroly mojich súhlasov na príspevok, navigujte ma prosím.
Nerobím si ťahák, kde všade som ich pridelila . Po pravde, ak pridelím niekam súhlas a prispievateľ urobí neskôr opravu príspevku, už s príspevkom ako celkom alebo jeho časťou nesúhlasím a zistím to veru niekedy čírou náhodou. Myslím, že potom (nielen moje) súhlasy pri nie celkom správnom príspevku mýlia zadávateľa otázky. Rozposielať ss-ky všetkým súhlasiacim s textom: urobil som opravu, súhlasil si, tak sa pozri, či ešte stále súhlasíš....i tak sa dá, ale takto to robia iba niektorí poraďáci.

Prosííííííím, aby táto téma nevyprovokovala búrlivú debatu, hľadám len odpoveď na prvú vetu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Paula
    Ak už existuje rýchly spôsob kontroly mojich súhlasov na príspevok, navigujte ma prosím.
    Nerobím si ťahák, kde všade som ich pridelila . Po pravde, ak pridelím niekam súhlas a prispievateľ urobí neskôr opravu príspevku, už s príspevkom ako celkom alebo jeho časťou nesúhlasím a zistím to veru niekedy čírou náhodou. Myslím, že potom (nielen moje) súhlasy pri nie celkom správnom príspevku mýlia zadávateľa otázky. Rozposielať ss-ky všetkým súhlasiacim s textom: urobil som opravu, súhlasil si, tak sa pozri, či ešte stále súhlasíš....i tak sa dá, ale takto to robia iba niektorí poraďáci.

    Prosííííííím, aby táto téma nevyprovokovala búrlivú debatu, hľadám len odpoveď na prvú vetu
    Pauli vieš si nájsť príspevky s Tvojím súhlasom, je to jedna z možností,tam kde máš možnosť zobraziť profil, poslať SS a tak...

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Tweety
    Pauli vieš si nájsť príspevky s Tvojím súhlasom, je to jedna z možností,tam kde máš možnosť zobraziť profil, poslať SS a tak...
    To platí pre tie, ktoré dostaneme my.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Paula
    Majka, prosím návod na použitie
    AK si klikneš na profil, je to prvá možnosť, súhlasy od.

    Pozri:Nájsť všetky príspevky s udeleným súhlasom od Tweety Nájsť všetky príspevky od TweetyNájsť všetky témy, ktoré pridal Tweety
    Zistila som, že ono to funguje naopak, ako je tam napísané.
    Naposledy upravil Tweety : 09.10.06 at 14:17

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    michelle84 Pozri príspevok
    Ako si pozriem, ku ktorým príspevkom mi boli udelené súhlasy?
    Podľa príspevku 5.
    Môj profil - Nájsť všetky príspevky s udeleným súhlasom od michelle84

    Trochu by som pomenila slovosled:
    Nájsť všetky príspevky od ... s udeleným súhlasom

    Paula Pozri príspevok
    Rozposielať ss-ky všetkým súhlasiacim s textom: urobil som opravu, súhlasil si, tak sa pozri, či ešte stále súhlasíš....i tak sa dá, ale takto to robia iba niektorí poraďáci.
    Ja to robím tak.

    Kontrola "súhlasím"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.