Zavrieť

Porady

Spúšťa sa mi alarm v aute sám....

Neviete poradiť, kde môže byť chyba? Z ničoho nič sa mi poslednú dobu začal spúšťať alarm na aute. Skúšal som aj svetla v polohe keď je motor zapnuty aby svietili pri otvorených dverách a keď zavrem aby zhasli a zhasli...čiže v zle zatvorených alebo chybne zavretých dverách problém nebude...

Čo by to mohlo byť?
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zenith je offline (nepripojený) zenith

    zenith
    aka je znacka alarmu? ake stare auto a hlavne bateria? napríklad meta alarm zvykol mat problem pri slabej baterke a vyhodnotil to tak, ze zlodej odpojil hlavny zdroj energie, pricom alarm ma svoj zalozny zdroj, z ktorého potom spusti alarm.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    rado3105 Baterka ma 12,52V môže to byť ňou?
    pepsikova ..neporadím ti, lebo neviem..len tolko, že sused má 8-ročné auto a v ňom Zederlock,ktorý sa samospúšťa svetlami, teda nehučí, len svetielkuje,aj ked pod ním prebehne mačka..auto bolo na komplet revízii,aj systém bol komplet prekontrolovaný,nikde žiadna porucha,všetko v 100%stave-ale "žmurká" ďalej..a vraj všetko je v poriadku, povedali..
    rado3105 tiez mam zeder, nemyslim ze to nejako suviisi s hukanim...kedze nie je napojeny na alarm..... a nemyslim ani ze je pripojeny na svetla.....kedze je to mechanicka ochrana....
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Z ničoho nič sa nič neudeje ...

    Niekde musí byť zrada ...
    Nie som elektrikár , ale môže to byť studený spoj , vadná poistka , ...príčin do bludu...
    Takto na diaľku nik nezmaturuje , to musí nastúpiť príslušný s merákom a hľadať problém ...
    rado3105 ved ano ale snazim sa co to vylucit..... nevies kolko ma byt na baterke napatia? je tam 12,54V

    Spúšťa sa mi alarm v aute sám....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.