Zavrieť

Porady

Kde mám ísť za vodičák?

Dobrý deň.
Včera som spravil skúšky z autoškoly v BB ale nedostal som žiadny papier. Ja som z VK a som zvedavý, či môžem ísť len tak do VK s občianskym aby mi spravili vodičák alebo musím ísť do BB po žiadosť a všetko alebo to už funguje elektronicky. A keď som spravil skúšky, na ktorý deň môžem ísť vybaviť vodičák, lebo mne sa zdá. že treba 1-2 dni počkať. Dopredu ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    Po úspešnom vykonaní záverečných skúšok si žiadosť o vydanie vodičského preukazu môžeš podať už na druhý deň /záleží od rýchlosti spojenia :-)/ na príslušnom dopravnom inšpektoráte podľa miesta trvalého bydliska alebo na dopravnom inšpektoráte podľa sídla autoškoly, musíš mať pri sebe občiansky preukaz a 6,5 € kolok. Príde ti SMS správa z dopravného inšpektorátu, že tvoj vodičský preukaz je hotový a môžeš si ho prísť prevziať v stránkových hodinách.
    Skutočnosť, že si úspešne zložil skúšku v autoškole a splnil podmienky pre vydanie vodičského preukazu, je už zaznamenaná v elektronickom systéme – v karte vodiča. žiadosť vypíše pracovníčka za okienkom.
    Priamo pri podaní žiadosti ťa odfotografujú.
    Pokiaľ si skúšku vykonal pred dovŕšením veku 18 rokov , o vydanie žiada zákonný zástupca

    /na stránkach ministerstva ešte spia hlbokým zimným spánkom, alebo po dobrej op...., podľa nich je potrebné napr, priniesť fotografiu/
    Naposledy upravil viktorviktor : 18.02.14 at 21:28
    Robi684 Díky moc.

    Kde mám ísť za vodičák?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.