Zavrieť

Porady

študovať v cudzom jazyku

angličtinu sa učím od 5 triedy (6 rokov) ale to bolo "učenie" také že sa to ani nedá nazvať učenie pretože prišiel matikár a mali sme matiku a keď aj bola anglina tak sme sa hrali pexeso (slovenské) no jednoducho sme nič nerobili
a teraz by som chcela ísť študovať do zahraničia (írsko) lenže s mojou angličtinou to nie je veľmi dobré rozumiem ako tak ale horšie je povedať niečo a ešte horšie je čo mi povie na to moja terajšia angličtinárka (mala som 3 a na základke 1 som v 2.ročníku sš) dáva ona nejaké odporučanie alebo čo? ako sa mám začať zdokonaľovať v aj? keď ona príde na hodinu a baví sa len s tími čo vedia anglinu ( čo boli na jazykovej škole a učili sa od 3. roč.!) ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Prevazna vacsina skol v zahranici pozaduje doklad o jazykovej znalosti ktory je medzinarodne uznavany. Nie nejaky doklad od anglictinarky na nejakej skole. Vacsinou sa vyzaduje niektory zo standardizovanych certifikatov. Prebazna skol v zahranici vyzaduje certifikat TOEFL. (Test Of English As Foreign Language)
    Takze sup sup trosku googlit. Pri troche stastia 3 roky intenzivneho studia na pripravnom kurze by ti mohli stacit.

    študovať v cudzom jazyku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.