Zavrieť

Porady

odsuhlasenie zostatkov

Dobrý deň

je niekde v programe tlačivo na odsúhlasenie zostatkov v money ?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mona Lisa je offline (nepripojený) Mona Lisa

    Mona Lisa
    polis1 Pozri príspevok
    dobrý deň
    takže už som na to prišla..treba to len v programe nastaviť

    a kde si to nastavila?

    polis1 je offline (nepripojený) polis1

    polis1
    takže si to nastaviš..pojdes
    1. krok: účtovníctvo-tlačové zostavy-stav záväzkov a pohľadávok

    tam sa ti otvorí okienko a dole je že ďalší- a potom sa otvorí okien dalšie a tam zaklikneš:doklady vytlačit v skupinách pre jednotlivé firmy-potom tam dole je-buď závazky alebo pohladávky a tam to odkliknes a daš další-

    2.do zostavy budu vstupovať len doklady: a to si tam tak isto odklines podla čoho to chces- stav tlačit ku dnu(akemu datumu)- a hore nad tým tak isto to okienko zaškrtnes. a potom dolu dáš do splatnosti alebo po splatnosti. a ako to budes mat tak odkliknes dalsi-další a das tam pre firmu ktorú to chces a potom das dokončit a a vyberieš si formulár odtial ktorý potrebujes..ja si davám stav závazkov a pohladávok v skratenej verzii

    a vytlačís a pošles

    Mona Lisa je offline (nepripojený) Mona Lisa

    Mona Lisa
    polis1 Pozri príspevok
    takže si to nastaviš..pojdes
    1. krok: účtovníctvo-tlačové zostavy-stav záväzkov a pohľadávok

    tam sa ti otvorí okienko a dole je že ďalší- a potom sa otvorí okien dalšie a tam zaklikneš:doklady vytlačit v skupinách pre jednotlivé firmy-potom tam dole je-buď závazky alebo pohladávky a tam to odkliknes a daš další-

    2.do zostavy budu vstupovať len doklady: a to si tam tak isto odklines podla čoho to chces- stav tlačit ku dnu(akemu datumu)- a hore nad tým tak isto to okienko zaškrtnes. a potom dolu dáš do splatnosti alebo po splatnosti. a ako to budes mat tak odkliknes dalsi-další a das tam pre firmu ktorú to chces a potom das dokončit a a vyberieš si formulár odtial ktorý potrebujes..ja si davám stav závazkov a pohladávok v skratenej verzii

    a vytlačís a pošles
    Ďakujem vyskušam.

    Mona Lisa je offline (nepripojený) Mona Lisa

    Mona Lisa
    Mona Lisa Pozri príspevok
    Ďakujem vyskušam.
    A ešte nevieš mi poradiť s devízovým účtom v MONEY ?
    Nesedí mi 221001 CZK s výpisom. MONEY sa odvoláva na zaokruhlovanie pri kurze na 2des.miesta a mne potom vznikajú rozdiely.
    Napr. 24,85 CZK poplatok banke, kurz 26,233CZK a ked si dám pohyby na účte 221001, vypočita 0,95 € pričom prepočet je 0,947 € . Dokonca ani PS mala som mať 602,-CZK a ukazuje mi 600,34 CZK. Kurz na PS je 26,473 CZK.
    Aj tam mam rozdiel.
    Volala som do MONEY ale vobec mi neporadili, vraj je to dobre. Ale ako je to dobre ked PS mi nesedi/pricom v nastaveniach - bank.účet-je dobre dany PS v CZK 602,-CZK.
    Poradis mi?

    polis1 je offline (nepripojený) polis1

    polis1
    ahoj pozri aké tam máš kotovanie ..mala som s tam taký istý problem aj pri fakturach tak sa pozri v nastavenia-bankový účet a pozri na to kotovanie..

    Mona Lisa je offline (nepripojený) Mona Lisa

    Mona Lisa
    polis1 Pozri príspevok
    ahoj pozri aké tam máš kotovanie ..mala som s tam taký istý problem aj pri fakturach tak sa pozri v nastavenia-bankový účet a pozri na to kotovanie..
    No mám tam priame kotovanie. Ale co to kotovanie vlastne znamena

    odsuhlasenie zostatkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.