Zavrieť

Porady

Aké sú náležitosti listu, v ktorom žiadate aby firma-podnikateľ-platca DPH Vám vystavil fa za dodaný tovar a službu?

Aké sú náležitosti listu, v ktorom žiadate aby firma-podnikateľ-platca DPH Vám vystavil fa za dodaný tovar a službu, ktorú vykonal V Júli, Auguste roku 2013? Slovne som ho niekoľko krát vyzval ale len sľubovall, že pošle fa, odvtedy nezdvíha mobil, nereaguje na sms. Poprípade treba niečo iné poslať?
Ďakujem pekne Lukáš
taiko a zaplatila firma za dodany tovar a sluzbu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    On má zákonnú povinnosť vystaviť faktúru. Ak nevystavil, porušil zákon o dph. Vy ho môžete listom vyzvať(čo ste aj urobili).

    Lukáš Haladej (Dnes 15:14) Ja som ho vyzval slovne ale preto chcem napisať list a poslať mu ho doporučene do vlastných rúk, aby som mal doklad do účtovníctva, že rekonštrukcia bola zrealizoná ale nedodal mi fa.
    Klasicky hlavičkový papier.
    Text. Urgencia vystavenia faktúr
    Týmto vás opätovne žiadam o vystavenie faktúr za tovar a vykonanú službu....
    Naposledy upravil Tweety : 08.01.14 at 13:33
    Lukáš Haladej Ja som ho vyzval slovne ale preto chcem napisať list a poslať mu ho doporučene do vlastných rúk, aby som mal doklad do účtovníctva, že rekonštrukcia bola zrealizoná ale nedodal mi fa.

    Aké sú náležitosti listu, v ktorom žiadate aby firma-podnikateľ-platca DPH Vám vystavil fa za dodaný tovar a službu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.