Zavrieť

Porady

HP iPAQ 500 Smartphone

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Zdravím... Možno to sem nebude patriť. Máte skúsenosti niekto s týmto telefónom? Ak áno aké? Poprípade problémy. Lebo s tým mojím sú samé problémy. Je to dobrý telefónik ale nedá sa naň dovolať. Tvári sa ako zapnutý ale dovolať sa neda keď niekto zavola ohlási,že volana stanica nedostupná. I keď je zapnutý a vtedy sa nedá z neho tiež volať. Neviem som bezradná, už bol aj na reklamácií vymenili za nový kus a robí to tiež. Dnes ide znova na reklamáciu ale pochybujem, že to HP nejak vyrieši. Čo by ste mi poradili vy? Ďakujem
Usporiadat
skonline skonline

skonline je offline (nepripojený) skonline

predpokladam ze uz si presurfovala web a zistila ze nie si sama, tiez mam podobne zariadenie znacky MIO, tiez mi casto "zmrzne" aplikacia ktora zabezpecuje telefonovanie, vtedy pomoze len restart, dokonca pri novsom modeli priamo upozornuje ze je nekompatibilny so sim kartami t-mobile
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
skonline Pozri príspevok
predpokladam ze uz si presurfovala web a zistila ze nie si sama, tiez mam podobne zariadenie znacky MIO, tiez mi casto "zmrzne" aplikacia ktora zabezpecuje telefonovanie, vtedy pomoze len restart, dokonca pri novsom modeli priamo upozornuje ze je nekompatibilny so sim kartami t-mobile
A kde by som o tom našla podrobnejšie info?Lebo ja mam t mobile kartu. Robí to velmi často vypnem,zapnem ale nič sa nedeje. chvílu po tom sa tvári ako funkčný ale potom zas. ja už neviem čo mam robiť
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
skonline Pozri príspevok
predpokladam ze uz si presurfovala web a zistila ze nie si sama, tiez mam podobne zariadenie znacky MIO, tiez mi casto "zmrzne" aplikacia ktora zabezpecuje telefonovanie, vtedy pomoze len restart, dokonca pri novsom modeli priamo upozornuje ze je nekompatibilny so sim kartami t-mobile

Práve preto ma odradil kamarát od kúpy smartphone..chcel som ho využívať ako navigáciu a zároveň na telefonovanie a prípadne poznámkový blok. Tak som radšej kúpil iba MIO PDA a telefón mám zvlášť... Všekto funguje OK.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ja som to chcela hlavne pre wifi. Mame ju doma a bla by škoda ju nevyužívať
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Tak si kúp radšej Nokiu N95 8 GB, máš tam navigáciu, wifi a kopec iných fičúr.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Braňo Pozri príspevok
Tak si kúp radšej Nokiu N95 8 GB, máš tam navigáciu, wifi a kopec iných fičúr.
no ano len ja nemam na telefon za 13000 tento moj bol výhodne kúpeny.a ja nokie nemam rada
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...ak chceš telefón kvoli wifi tak sa dá kupiť aj lacnejšie ako za 13000
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
iphone.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bobino38 Pozri príspevok
...ak chceš telefón kvoli wifi tak sa dá kupiť aj lacnejšie ako za 13000
Napr?
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Nokia E51 je za 1790,- SKK
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Braňo Pozri príspevok
Nokia E51 je za 1790,- SKK
Nemam rada nokie
0 0
vyr skalny vyr skalny

vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

Mozno by ho stacilo preinstalovat na novsiu verziu WM, ak sa nemylim tak bezi na Windows mobile 6.0 standard. Kedze je to uz starsi model tak od tvojej verzie WM mohlo byt vydanych X novsich verzii ktore riesia rozne problemy, mozno aj nekompatibilitu s t-mobile kartami. Treba presturat fora s touto problematikou, urcite malo tento problem viac ludi pripadne navstivit nejaky servis mobilov, vacsinou tam robia sikovni chalani co sa vyznaju, pomozu a za nejaky poplatok aj natiahnu novy windows.

EDIT: Nevsimol som si ze je este v zaruke, v tom pripade by som ho reklamoval znova, po tretej reklamacii a nevyriesenom probleme mas narok na vratenie penazi a kupis si nieco ine.
Naposledy upravil vyr skalny : 08.09.08 at 21:35
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
vyr skalny Pozri príspevok
Mozno by ho stacilo preinstalovat na novsiu verziu WM, ak sa nemylim tak bezi na Windows mobile 6.0 standard. Kedze je to uz starsi model tak od tvojej verzie WM mohlo byt vydanych X novsich verzii ktore riesia rozne problemy, mozno aj nekompatibilitu s t-mobile kartami. Treba presturat fora s touto problematikou, urcite malo tento problem viac ludi pripadne navstivit nejaky servis mobilov, vacsinou tam robia sikovni chalani co sa vyznaju, pomozu a za nejaky poplatok aj natiahnu novy windows.

EDIT: Nevsimol som si ze je este v zaruke, v tom pripade by som ho reklamoval znova, po tretej reklamacii a nevyriesenom probleme mas narok na vratenie penazi a kupis si nieco ine.

mam na neho zaruku. skúšali sme preinštalovať novu verzi windowsu nepomohlo. hp udáva,že to je výrobná chyba. riešia to menením kus za kus a robí to väčšine ludí čo ho majú. neuvádzajú žiaden spôsob ako by si to normálny človek mohol opraviť.neviem....
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

pasuliatko Pozri príspevok
Napr?
www.mobilmania.sk ...stačí sa pozrieť do katalógu a vybrať ten najvhodnejší, ja mám napríklad Nokiu N82, ale ty nie si na Nokie:-)
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bobino38 Pozri príspevok
www.mobilmania.sk ...stačí sa pozrieť do katalógu a vybrať ten najvhodnejší, ja mám napríklad Nokiu N82, ale ty nie si na Nokie:-)
viem,že nokie ponúkajú široký sortiment s wifi... ale ja nokie nejak nemusim
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

pasuliatko Pozri príspevok
viem,že nokie ponúkajú široký sortiment s wifi... ale ja nokie nejak nemusim
...je tam aj dosť iných značiek, ktoré maju wifi...čo ti na Nokiach tak vadí?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bobino38 Pozri príspevok
...je tam aj dosť iných značiek, ktoré maju wifi...čo ti na Nokiach tak vadí?
Neviem odjakživa som proti nokiam. neviem asi nesypatie
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

pasuliatko Pozri príspevok
Neviem odjakživa som proti nokiam. neviem asi nesypatie
...napíš tvoje parametre aký chceš mobil a ja ti vyberem:-))
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bobino38 Pozri príspevok
...napíš tvoje parametre aký chceš mobil a ja ti vyberem:-))
mne vyhovoval parametrami tento, s ktorým sú thake problemy.
0 0
vyr skalny vyr skalny

vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

Ked v hp vedia ze je to vyrobna chyba a riesia to vymenou kus za kus (s rovnakou vyrobnou chybou) tak je to trochu komicke, ostava len vratenie penazi a kupa ineho telefonu, vyber je naozaj siroky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať