Zavrieť

Porady

Splnomocnenie

Zdravim. Chcela by som vediet, ci mozem mat generalnu plnu moc vo viacero spolocnostiach a na zaklade tejto plnej moci ich aj zastupovat. Na danovom urade mi povedali, ze splnomocnena mozem byt len v 1 spolocnosti nakolko nie som ani advokat ani uctovnik ani danovy poradca. Je to naozaj tak? Ziadne uctvone ani danove veci nerobim, na to mame externu spolocnost, ktora sa vsetkym zaobera a vsetko vypracuje, mne to da len k podpisu, ak nie je prave pan majitel-konatel tu na Slovensku. Vopred vsetkym dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    misenocka Pozri príspevok
    Zdravim. Chcela by som vediet, ci mozem mat generalnu plnu moc vo viacero spolocnostiach a na zaklade tejto plnej moci ich aj zastupovat. Na danovom urade mi povedali, ze splnomocnena mozem byt len v 1 spolocnosti nakolko nie som ani advokat ani uctovnik ani danovy poradca. Je to naozaj tak? Ziadne uctvone ani danove veci nerobim, na to mame externu spolocnost, ktora sa vsetkym zaobera a vsetko vypracuje, mne to da len k podpisu, ak nie je prave pan majitel-konatel tu na Slovensku. Vopred vsetkym dakujem za odpovede

    Ak chceš len elektronicky podávať DP to môžeš aj pre 10-tich, no ak máš na mysli zastupovanie daňovníka v daňovom konaní, môžeš len jedného.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Economic Pozri príspevok
    Ak chceš len elektronicky podávať DP to môžeš aj pre 10-tich, no ak máš na mysli zastupovanie daňovníka v daňovom konaní, môžeš len jedného.
    poopravím: na jednom dú jedného - v daňovom konaní na základe všeobecnej pm. (teoreticky: v sr môžeš zastupovať 102 subjektov - na každom dú jedného)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.