Zavrieť

Porady

Koľko pýtať?

Teraz budem robiť jedn. účtovníctvo, uplatnením percentuálnym výdavkom v MRP, Pridám všetky vydané fa za rok s úhradami do počítače a tiež zaplatené poistné za rok. Potom vytlačím to, a vyplním DP, a ročné zúčtovanie na ZP.
Keď bol v celom roku podnikateľom koľko môžem pýtať za to?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

    ...sama sebou... :o) Ajuška
    andesz Pozri príspevok
    Teraz budem robiť jedn. účtovníctvo, uplatnením percentuálnym výdavkom v MRP, Pridám všetky vydané fa za rok s úhradami do počítače a tiež zaplatené poistné za rok. Potom vytlačím to, a vyplním DP, a ročné zúčtovanie na ZP.
    Keď bol v celom roku podnikateľom koľko môžem pýtať za to?
    Ďakujem
    ...nemôžem si pomôcť, ale takéto otázky ma dostávajú do vývrtky...... uvítala by som šťuchanec na pochopenie... ...koľko môžem pýtať ...sa odvíja od toho ako si cením vlastnú prácu, čas, vedomosti + priame náklady...???...alebo od "čísla"... kooľko - kto na tom dokáže trhnúť... ...zo zadania ani srnka netuší náročnosť spracovania...

    andesz je offline (nepripojený) andesz

    andesz
    peňažný denník nerobím, lebo nepotrebuje k percentuálnym príjmom. 12 vydaných faktúr zaúčtujem a 24 šekov prijatých faktúr, celkový príjem mal 10000 eur, ja to urobím za 3 hodiny, (mat. náklady nemám asi len 3 eur, rychloviazač a papier)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.