Zavrieť

Porady

Poraďte mi dobrú dovolenku s 10ročným synom pri mori....

Poraďte mi prosím dobré miesto na dovolenku pri mori s 11-ročným synom, kde sú dobrí animátori, zábava pre vačšie deti, vodné atrakcie,zaujímavé výlety a pod.....tak, aby som si mohla aspoň na chvíľu oddýchnuť aj ja bez toho že budem mať o neho strach. Nie drahé miesto, ale s all inclusive./nehodlám na dovolenke variť/.Mnoho zábavy a tzv.klubov je skor pre malé deti a nájsť niečo pre tento vek je dosť ťažké. Ďakujem
Naposledy upravil Dobrotka : 27.04.11 at 20:53
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mr.40 je offline (nepripojený) Mr.40

    Mr.40
    Tvoje požiadavky sú príliš všeobecné. Čo znamená "nie drahé miesto", o akú destináciu by sa malo jednať, autobusom, letecky? Čo sa týka animátorov, ťažko radiť. V r.2006 som bol v Tunisku-Monastire a boli tam perfektní animátori, cez deň pre deti, večer pre dospelých. A tých istých animátorov som stretol o rok na Djerbe. Takže ako vidno animátori sa menia. Ja osobne by som doporučoval Tunisko s 2-denným výletom na Saharu alebo návštevou Kartága.

    Dobrotka je offline (nepripojený) Dobrotka

    Dobrotka
    Ďakujem za tip....syn je skor na vodné atrakcie - šmýkačky a pod., ale na druhej strane pozerá Discovery canal, Spektrum a pod. Takže animácie ako kreslenie pastelkami pod palmou by určite ignoroval. V podstate mi je jedno kde to bude, može byť kľudne aj Bulharsko, alebo Turecko.Ide mi skor o tip od niekoho, kdo zažil skvelú, pritom finančne nenáročnú dovolenku so zaujímavým programom pre staršie deti. Syn bude mať v lete 11 rokov, ale záujmy sú už trochu na vyššom "leveli" ...

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Dobrotka Pozri príspevok
    Ďakujem za tip....syn je skor na vodné atrakcie - šmýkačky a pod., ale na druhej strane pozerá Discovery canal, Spektrum a pod. Takže animácie ako kreslenie pastelkami pod palmou by určite ignoroval. V podstate mi je jedno kde to bude, može byť kľudne aj Bulharsko, alebo Turecko.Ide mi skor o tip od niekoho, kdo zažil skvelú, pritom finančne nenáročnú dovolenku so zaujímavým programom pre staršie deti. Syn bude mať v lete 11 rokov, ale záujmy sú už trochu na vyššom "leveli" ...
    V tom Tunisku sú tie fakultatívne výlety vhodné a zaujímavé aj pre 11 ročného chalana. napr. výlet štvorkolkou do púšte k beduínom je zážitok pre takého chalana, alebo pirátska loď, alebo výlet na ťavách... za týždeň to ani nestihneš.

    Ak chceš lacnejšie, treba ísť v septembri.

    Dobrotka je offline (nepripojený) Dobrotka

    Dobrotka
    Chobot Pozri príspevok
    V tom Tunisku sú tie fakultatívne výlety vhodné a zaujímavé aj pre 11 ročného chalana. napr. výlet štvorkolkou do púšte k beduínom je zážitok pre takého chalana, alebo pirátska loď, alebo výlet na ťavách... za týždeň to ani nestihneš.

    Ak chceš lacnejšie, treba ísť v septembri.
    Tie štvorkolky ´by boli asi super, piráti ani ťavy nie...ale ďakujem

    Dobrotka je offline (nepripojený) Dobrotka

    Dobrotka
    Mr.40 Pozri príspevok
    Tvoje požiadavky sú príliš všeobecné. Čo znamená "nie drahé miesto", o akú destináciu by sa malo jednať, autobusom, letecky? Čo sa týka animátorov, ťažko radiť. V r.2006 som bol v Tunisku-Monastire a boli tam perfektní animátori, cez deň pre deti, večer pre dospelých. A tých istých animátorov som stretol o rok na Djerbe. Takže ako vidno animátori sa menia. Ja osobne by som doporučoval Tunisko s 2-denným výletom na Saharu alebo návštevou Kartága.
    Určite letecky, pred rokom sme boli na Rhodose, v skvelom hoteli, ale inak nuda, nuda, nuda.

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    Dobrotka Pozri príspevok
    Určite letecky, pred rokom sme boli na Rhodose, v skvelom hoteli, ale inak nuda, nuda, nuda.
    A nanapadlo ta pozicat si auto ( na Rhodose to bol za 26.-EUR/den) priamo pri hoteli a obehnut ostrov? Je to nieco uplne ine ako si organizovane s cestovkou pozerat zavod na vyrobu keramiky a miestneho vyrobcu reciny All inclusive je ale v tomto pripade na pritaz ak ti nebude luto zaplatenych obedov. Ak mas chut na lepsie jedlo ( kud uz si pri mori ) homare alebo krevety som v hoteloch v ponuke all inclusive nikdy nenasiel ( obcas krevety v salete alebo v cestovinach ). Ak je to ale zatial tvoja predstava o dovolenke tento rok bude cenovo najlepsi Egypt Potrebuju turistov takze ceny budu az nerealne dobre. !!! ber len 4* a viac!!! Prejem pekne leto

    Poraďte mi dobrú dovolenku s 10ročným synom pri mori....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.