Zavrieť

Porady

Ako si užiť čo najlacnejšiu dovolenku pri mori?

Ahojte, som tu nová :-)
no ale k veci...zdá sa,že v dovolenkach cez CK ste zbehlejší než ja..poradte ako si uzit peknu dovolenku pri mori s minimalnym rozpočtom??? (povedzme tak do max.200 eur/6000sk) čokolvek, len nie chorvatsko alebo bulharsko. Tento týzden som totiz dostala vypoved, lebo firma ide do likvidacie a mne tak rozpočet na dovolenku prudko klesol, kedze neviem kolko budem nezamestnana teraz....viete mi nieco poradit ako a kde prezit nejaku lacnu dovolenku? pripadne vase osobne skusenosti...Budem Vam veeeelmi vdacna za kazdy napad. :-)
Usporiadat
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
podľa mňa, radšej neísť - teda ja by som nešla. Nakoľko si negovala Bulharsko a Chorvátsko, do Talianska s tak malým rozpočtom určite neodporúčam a iné destinácie sú už ďalej a náklady na dopravu vzrastú.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

zostaň radšej na Slovensku niekde pri vode..ak odmietas Bulharsko a Chorvatsko tak je nerealne zmestit sa do uvedeneho rozpočtu..a čo také zlé sa Ti v tých dvoch krajinách stalo?
0 0
leeloonka leeloonka

leeloonka je offline (nepripojený) leeloonka

Ahoj lulu, no praveze na slovensku je to povedala by som dost drahé íst niekam zaplatit si ubytko plus pobyt pri vode to rovno mozem ist do toho chorv. abo bulharska...
Chorvatsko preto vylucujem, lebo ma takmer vsade kamienkové pláže a po skúsenosti pred pár rokmi vo francuzskom Nice, kde mi horúce kamienky na pláži splálili dosť bolestivo nohy a ani lahnut sa nedalo poriadne nikam, inak tam bolo pekne, a borovicove lesy v chorvatsku na mna posobia jak keby som bola doma... no a bulharsko má podla toho co som videla velmi skaredé pláže a spinave more...som divna? :-P :-DDDD
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Čo takto v Chorvátsku ísť do OMIŠu . Je to na juhu. Pláže sú temer pieskové, nestretla som sa tam s ježkami. A troch dospelých nás vyšla dovolenka na cca 20 000,- Sk. Šli sme vlastným autom, a v tej sume bolo zahrnuté všetko.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

leeloonka Pozri príspevok
Ahojte, som tu nová :-)
no ale k veci...zdá sa,že v dovolenkach cez CK ste zbehlejší než ja..poradte ako si uzit peknu dovolenku pri mori s minimalnym rozpočtom??? (povedzme tak do max.200 eur/6000sk) čokolvek, len nie chorvatsko alebo bulharsko. Tento týzden som totiz dostala vypoved, lebo firma ide do likvidacie a mne tak rozpočet na dovolenku prudko klesol, kedze neviem kolko budem nezamestnana teraz....viete mi nieco poradit ako a kde prezit nejaku lacnu dovolenku? pripadne vase osobne skusenosti...Budem Vam veeeelmi vdacna za kazdy napad. :-)
Ja som toho názoru, že keď mám niekam ísť a tam si nič nemocť dovoliť kúpiť a len pozerať do výkladov, tak to radšej jednoznačne ostať doma a ešte keď si vylúčila Chorvátsko, tak si niekam inam cestu a pobyt za 200 eur NEVIEM PREDSTAVIŤ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

leeloonka Pozri príspevok
Ahoj lulu, no praveze na slovensku je to povedala by som dost drahé íst niekam zaplatit si ubytko plus pobyt pri vode to rovno mozem ist do toho chorv. abo bulharska...
Chorvatsko preto vylucujem, lebo ma takmer vsade kamienkové pláže a po skúsenosti pred pár rokmi vo francuzskom Nice, kde mi horúce kamienky na pláži splálili dosť bolestivo nohy a ani lahnut sa nedalo poriadne nikam, inak tam bolo pekne, a borovicove lesy v chorvatsku na mna posobia jak keby som bola doma... no a bulharsko má podla toho co som videla velmi skaredé pláže a spinave more...som divna? :-P :-DDDD
Ja chodím do Chorvátska na pieskové pláže...
Inak, trošku divná si,hmhm( sama si to priznala)
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

A čo tak kemp? Pozri : http://www.ezotour.sk/
Majú lacné zájazdy, plná penzia. Chcela som aspon raz vyskúšať dovolenku pri mori v kempe, bola som s nimi a bola som maximálne spokojná s prístupom, opaterou,so stravou, so všetkým...Kempy majú zväčša priamo na pláži, v stanoch sú postele. Sú tam chladničky a všetko potrebné.

Nakoľko v tej cenovej relácii veľký výber nemáš, musíš na niečom upustiť.
0 0
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

Ja som bola už aj v Grécku,Taliansku,Bulharsku, ale posledné tri roky chodím velmi rada práve do Chorvátska, je tam najkrajšie more,ani tá pláž nie je až taká na nevydržanie.....
0 0
leeloonka leeloonka

leeloonka je offline (nepripojený) leeloonka

browsovala som tak internetom pred chvilkou a natrafila som na rozne last minute s odchodom zajtra so zlavou do 80% co vyjde do 6000sk na invia.sk nieco malo aj ck satur, len ci sa tomu da naozaj verit...taktiez som sa docitala na stranke ck satur ze maju nejaku pobocku otvorenu tu v ba na letisku kde predavaju last minute dovolenky 3 hodiny pred odletom za ovela nizsie ceny za pár šupiek...ma s tymto niekto skúsenosti ? oplatí sa takáto lacná dovolenka, last minute do 6000sk?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

CK Fifo ma uzasne last momenty, taliansko aj so stravou bolo 3000sk, tam sa da najst velmi lacna a dost kvalitna dovolenka. myslim si, ze ked niekto strati robotu, nemusi sediet doma, ved ked pracovala, nech si uzije, aspon ten tyzden relaxu.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
My sme boli minulý rok v Chorvátsku v Biograde na Moru - kemp Soline. Išli sme cez FIFO ...kemp čistý, sociálky takisto. Mali sme celodenné stravovanie...raňajky a polievka na obed priamo v kempe a večere v reštaurácii v kempe.Super dovolenka...ráno som na seba hodila plavky a zhodila som ich pred večerou. Mali sme k dispozícii chladničku, mikrovlnku aj rychlovarnu kanvicu. Vyšlo nás to okolo 8400 SK na osobu.Tohto roku ešte nemáme vybratú dovolenku, ale zase zvažujeme kemp. Myslím že FIFO ma teraz celkom zaujímavé last minute.

http://www.fifo.sk/
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
leeloonka Pozri príspevok
browsovala som tak internetom pred chvilkou a natrafila som na rozne last minute s odchodom zajtra so zlavou do 80% co vyjde do 6000sk na invia.sk nieco malo aj ck satur, len ci sa tomu da naozaj verit...taktiez som sa docitala na stranke ck satur ze maju nejaku pobocku otvorenu tu v ba na letisku kde predavaju last minute dovolenky 3 hodiny pred odletom za ovela nizsie ceny za pár šupiek...ma s tymto niekto skúsenosti ? oplatí sa takáto lacná dovolenka, last minute do 6000sk?
do tých 200eur sa určite nedostaneš ak plánuješ dovolenku- ubytovanie, stravu, doprava.
Ešte jedna otázočka a to je dovolenka len pre teba alebo pre rodinu ? koľko členov?
Naposledy upravil Bionda : 17.06.09 at 19:13
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

betka631 Pozri príspevok
My sme boli minulý rok v Chorvátsku v Biograde na Moru - kemp Soline. Išli sme cez FIFO ...kemp čistý, sociálky takisto. Mali sme celodenné stravovanie...raňajky a polievka na obed priamo v kempe a večere v reštaurácii v kempe.Super dovolenka...ráno som na seba hodila plavky a zhodila som ich pred večerou. Mali sme k dispozícii chladničku, mikrovlnku aj rychlovarnu kanvicu. Vyšlo nás to okolo 8400 SK na osobu.Tohto roku ešte nemáme vybratú dovolenku, ale zase zvažujeme kemp. Myslím že FIFO ma teraz celkom zaujímavé last minute.

http://www.fifo.sk/
Tak 8000sk za jdnu osobu v kempe je podla mna dost vela, nemyslis?
To iste nebola last minute a myslim, ze tu bolo spominane, ze CH.a B. nie.
je najlepsie sledovat lastky a den pred odchodom su rapidne zlavy.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
leeloonka Pozri príspevok
browsovala som tak internetom pred chvilkou a natrafila som na rozne last minute s odchodom zajtra so zlavou do 80% co vyjde do 6000sk na invia.sk nieco malo aj ck satur, len ci sa tomu da naozaj verit...taktiez som sa docitala na stranke ck satur ze maju nejaku pobocku otvorenu tu v ba na letisku kde predavaju last minute dovolenky 3 hodiny pred odletom za ovela nizsie ceny za pár šupiek...ma s tymto niekto skúsenosti ? oplatí sa takáto lacná dovolenka, last minute do 6000sk?
leeloonka - toľko cestovných kancelárií ľudí zavádza, že sme sa naučili nedôverovať. Skús však tie last minute ponuky a ja Ti želám, aby si natrafila na super cenu, lebo sa mi páči Tvoj optimizmus.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Melnick Pozri príspevok
leeloonka - toľko cestovných kancelárií ľudí zavádza, že sme sa naučili nedôverovať. Skús však tie last minute ponuky a ja Ti želám, aby si natrafila na super cenu, lebo sa mi páči Tvoj optimizmus.
tak to ti nezavidim, take skusenisati, my sme zatial nemali problem s CK, co slubili, to sme aj mali, ale vyberame si take mensie, lokalne, nie tie velke.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
alaya1 Pozri príspevok
Tak 8000sk za jdnu osobu v kempe je podla mna dost vela, nemyslis?
To iste nebola last minute a myslim, ze tu bolo spominane, ze CH.a B. nie.
je najlepsie sledovat lastky a den pred odchodom su rapidne zlavy.
Mne sa zdala ta cena primeraná...možno inému sa to vidí veľa a zase druhému málo. Ťažko povedať ale je pravda, že sme ju kupovali už v decembri. Tiež netvrdím, že musí isť do Chorvátska. Veď teraz sa dá z Last Minute celkom dobre vybrať.
0 0
leeloonka leeloonka

leeloonka je offline (nepripojený) leeloonka

Dakujem všetkým za rady a ich postrehy z dovoleniek, velmi si to cením a idem sa dalej pustit do prehladavania last minutov...
Len tak mimochodom vcera som v jednej CK (turancar) kde mali velkymi pismenami zvonka nalepené plagáty, ze Grécko od 100Eur plus doprava, po rozhovore s ich pracovníckou mi skoro vypadli oci z jamiek, ked mi zahlasila konecnu sumu 2** ubytko s dopravou, stravou, asi 4 druhy poistení mi tam napočítala a dajaké dalsie nezmyselné poplatky z coho bola zrazu suma okolo 480 eur/os. a odchod do pár dní, pobyt tusím 7 dní, no uznajte..na last minute predražené, takto som este dve malinké CK navstivila a to isté...strasne zavádzajú ked prezentuju verejnosti neúplne info na výkladoch a na nete o poplatkoch...
Idem ja teda mrknut tú CK Fifo na nete ;-) a ešte raz dík...Musím už niekam vypadnút, som 4 roky nikde nebola, lebo moja dovolenka šla na štúdium na VŠ popri zamestnaní :-(
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

betka631 Pozri príspevok
Mne sa zdala ta cena primeraná...možno inému sa to vidí veľa a zase druhému málo. Ťažko povedať ale je pravda, že sme ju kupovali už v decembri. Tiež netvrdím, že musí isť do Chorvátska. Veď teraz sa dá z Last Minute celkom dobre vybrať.
No tza 8200sk mas cez jednu ck basku vodu, tupepi v penzionoch 3***s celodennou stravou a komplet crestou a poistenim. Preto mi kemp prisiel dost vela.
aLE MAS PRAVDU, JE TO O ROZHODNUTI , MY SME ZA 11000MALI kORFU LETECKY
0 0
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

leeloonka Pozri príspevok
Dakujem všetkým za rady a ich postrehy z dovoleniek, velmi si to cením a idem sa dalej pustit do prehladavania last minutov...
Len tak mimochodom vcera som v jednej CK (turancar) kde mali velkymi pismenami zvonka nalepené plagáty, ze Grécko od 100Eur plus doprava, po rozhovore s ich pracovníckou mi skoro vypadli oci z jamiek, ked mi zahlasila konecnu sumu 2** ubytko s dopravou, stravou, asi 4 druhy poistení mi tam napočítala a dajaké dalsie nezmyselné poplatky z coho bola zrazu suma okolo 480 eur/os. a odchod do pár dní, pobyt tusím 7 dní, no uznajte..na last minute predražené, takto som este dve malinké CK navstivila a to isté...strasne zavádzajú ked prezentuju verejnosti neúplne info na výkladoch a na nete o poplatkoch...
Idem ja teda mrknut tú CK Fifo na nete ;-) a ešte raz dík...Musím už niekam vypadnút, som 4 roky nikde nebola, lebo moja dovolenka šla na štúdium na VŠ popri zamestnaní :-(
v Grecku najdes ubytovanie okolo 100 Eur, ale je to dost daleko preto ti to doprava vzdy predrazi, bez poistiek ides do rizika a strava tiez nie je zdarma. Ani pri lastminute nemozes pocitat s neviem akou zlavou, pretoze dostanes len zlavu z ubytovania (co je ta mensia suma), pripadne z dopravy.
Btw, spominala si lastimute na letisku.... to chces za 200 Eur na dovolenku letiet??? mam dojem ze to ti len tak tak vykrije letiskove poplatky...
0 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

pozri si este www.tiptour.sk oragnizuju uz vela rokov dovolenky v kempoch s celodennou stravou, cesta autobusom v Taliansku, Francuzsku aj na ostrove Elba..ja som s nim bola a za tie peniaze to bola skvela dovolenka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať