Zavrieť

Porady

Preberanie suborov z internetu

Zdravím všetkých poraďákov.
Mám dosť vážny problém s mojim PC, a to že mi nejdú preberať súbory zo žiadnej www stránky. Dokonca si ani nemôžem otvoriť prílohy v mailoch. Nevedel by mi niekto poradiť, v čom je asi chyba??? Viem že v bráne firewall to nie je. Diki moc všetkým.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    pomoc je dosť ťažká, doporučujem vyhľadať pomoc na internete na stránke www.microsoft.sk, kde je aj FAQ a tam by mohlo niečo byť, potom tiež na diskusných fórach. Problém by mohol byť vo firevale , alebo v nastavení explorera, tiež tam sa treba pozrieť, či nie je tam nejaké políčko zaškrtnuté, ktoré by to mohlo spôsobovať

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    skúšal si si nainštalovavať iný webový prehliadač?
    e-maily otváraš cez outlook?

    pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

    2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac pepo_p
    Skús si skontrolovať či náhodou nemáš zablokované preberanie súborov v nastavení Internet Explorera.
    V menuExplorera:
    "Nástroje" / "Možnosti siete internet" / záložka "Zabezpečenie"
    kliknúť na Internet a kliknúť na tlačítko "vlastná úroveň"
    tu nájsť položku preberanie súborov a treba všetko o súboroch povoliť a mohlo by sa to rozbehnúť.
    Ak nie skúsil by som ešte raz Vypnúť Firewal aj antivírusový program a vyskúšať. A ak ani to tak potom by mohla byť chyba v systéme.

    stadur je offline (nepripojený) stadur

    stadur
    skus si stiahnut napr. http://firefox.czilla.cz/ a vyskusat toto. Ak to cez tento pojde, moze byt problem v nastaveni IE, a vtedy si pozri co pise pepo_p

    Preberanie suborov z internetu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.