Zavrieť

Porady

Problém s odpojením internetu

Neviem do ktorej témy sa to hodí , preto som si otvorila novú.
Mám problém : 30.11.2004 som požiadala odpojiť pevnú linku aj internet , dostala som 1 papier o tom , že bude odpojenie v plnom rozsahu možné až k 31.12.2004.Odpojili mi pevnú linku 30.12.2004. Vo februári mi prišla faktúra , že mám uhradiť za internet za január.Neuhradilasom veď som už nemala ani pevnú linku ani som sa nepripájala cez ST. Potom mi prišla upomienka, že mám zaplatiť.
Bola som osobne na ich pobočke kde som sa dozvedela, že ešte stále som v databáze a oni ma neodhlásili.Sťažovala som sa na ustredí, rozprávala som sa s tou pracovníčkou, ktorá to spískala. Dozvedela som sa , že som mala dostať 2 papiere o zrušení nie iba 1.Teraz ak chcem zase už po druhý raz odpojiť pripojenie,ktoré vôbec nepoužívam , ani technicky ho nedokážem použiť, mám zase čakať a platiť ,čo som už 30.11.2004 nechcela ,do konca apríla ?
Prosím poraďte mi ako mám z toho vycúvať, ako sa brániť?
To už vážne ST má taký odlyv zákazníkov, že musí z ľudí robiť volov?
Super reklama::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::
Naposledy upravil slavka1 : 10.03.05 at 19:52 Dôvod: nie je to záhrada ale neviem kam to mám dať, presuň to Richard niekam, vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    slavka1
    Neviem do ktorej témy sa to hodí , preto som si otvorila novú.
    Mám problém :
    Slavka1, to sa ti fakt podarilo ... zaradiť tému o internete do záhradky

    Evanka je offline (nepripojený) Evanka

    Evanka
    Nie je mi to celkom jasne, lebo tento pri tomto programe sa pripajas na internet vytacanim telefonneho cisla. Keby si nemala telefonnu linku a chcely by si tento program asi by ti ju museli zaviest. Je teda logicke, ze ked odhladujes telefonnu linku, nebudes sa moct ani pripajat na internet. Ale je pravda, ze maju na kazde zvlast prihlasku a aj odhlasku. Podla mna je to chyba pracovnicky, kde si to odhlasovala. Samozrejme ciastocne aj tvoje, ze si si to dobre neprestudovala, na co mas vlastne bumasku. Ja by som ti navrhovala napisat priamo na ustredie zakaznikov (myslim, ze je to v Kosiciach) a ziadat o antidatovane odpojenie internetovej skuzby, nakolko si ju ani technicky nemohla vyuzivat. Uz im konkuruju viaceri operatori, mozes aj napisat, ze ked ti nevyhoveju, budes to medializovat.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Slavka..
    ono je to tak..ty si mala zriadenú telefónnu linku s nejakým programom u ST a
    nejaký program na pripojenie do netu tiež u ST /ale u ST ONLINE/..
    ak ak si si nechala zrušiť len jedno...máš jednoducho smolu...
    na to musíš myslieť ty...aj keď je fakt, že to museli vidieť, že máš aj pripojenie zriadené..
    skús zavolať na to ich infocentrum v Košicoch, ale osobne si myslím , že nič nevybavíš..
    Mne to tam pripadá tak, že je to tam rozdelené na telefónnu a na netovú zložku
    Mne totiž jednu dobu chodil jeden účet od telekomu na telefón a druhý účet na pripojenie..
    Držím palce, aj keď si myslím, že sú v práve/ podľa papierov, nie z ľudskej stránky/ a nepochodíš..

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Slavka, neblázni! nedaj sa ! Skôr než by som to zaplatila (jasné že by som to nehnala na hranu a súdy a hrozby exekúcie) by som všade kde sa dá, narobila toľko kriku, že by si to za svoje špinavé uši určite nedali. So mnou takisto skúšali cvičiť, - kvôli nejakej ich poruche sa mi čosi porúchalo na pripojení na nete a nebolo toho svätého ktorý by to znovu zapojil - najprv ma A poslal za B, potom B za C a keď ma C skúsil poslať za A, že tam, tak som sa neovládla a potom radšej usúdili, že predsa len bude lepšie spraviť to, o čo som ich žiadala ako riskovať "dobré meno" pred ostatnými zákazníkmi, ktorí pobavene sledovali popis mojej skúsenosti s ich službami, ktorý som už samozrejme opisovala na pokraji nervového zrútenia a značne nahlas potom zrazu všetko šlo! A pokiaľ by odo mňa chceli platbu za službu, ktorú som jednoducho nemohla čerpať, lebo som na to nemala technické možnosti, tak by som ich najprv dôrazne žiadala, aby mi v praxi predviedli, že čože mi to fakturujú, ako mi to poskytli a ako som túto ich službu využila!!! šla by som aj za tými najvyššími! a jednaj značne rozhorčene, nech vidia, že sa len tak odradiť nedáš! rozhodne to nenechaj len tak, ak by tak reagovali všetci, tak budeme za chvíľu platiť nejaké koncesionárske poplatky už len za to, že slovak telecom láskavo existuje! a každý kto bude vedieť odpovedať na otázku čo je to telefón, by mal platiť aspoň nejaký ten paušál sorry že som sa tak rozpenila, ale na firmu slovak telekom som ozaj alergická!

    slavka1 je offline (nepripojený) slavka1

    slavka1
    Vďaka za radu , bola som zase v Košiciach na Slovak telecome mala som šťastie na normálnu pracovníčku tá mi vypísala tlačivo na odpojenie internetu a dal adresu na reklamačné oddelenie v Košiciach , kde idem písať sťažnosť na pracovníčku pani Horváthovú. Tá pani, ktorá pri ktorej som bola teraz sa so mnou rozprávala rozumne a dala mi za pravdu ,ale sťažnosti vybavuje reklamačné oddelenie. V stredu mám cestu do Košíc a zasa pôjdem aj do Slovak Telecomu a podám tú sťažnosť osobne . Nech mi potvrdia deň prijatia sťažnosti. Nedám sa , vyskúšam všetky možnosti ako to dokázať, veď v ich evidencii je jasné , že som sa nepripojila ani raz po 30.12.2004, veď ani som nemala ako. A dlžku pripojenia sledujú. Poviem im svoje a budem tzrvať na tom. Nedám sa, hoci možno to nebude nič platné.Ale apoň si uľavím na správnom mieste .

    Držte prsty.Vďaka poraďáci ste skvelí.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    SLAVKA...
    takže prajem veľa šťastia...a aby si natrafila na normálnych ľudí

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Silvi.... na telekomunikáciách a normálny? ... Dobre vedia, prečo nechcú iných operátorov, zostalo by tam iba vedenie.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Zuzka
    Silvi.... na telekomunikáciách a normálny? ... Dobre vedia, prečo nechcú iných operátorov, zostalo by tam iba vedenie.
    Zuzka...ale áno..nájde sa aj normálny človek na telekomunikáciách..aspoň ja mám také skúsenosti, keď som volala ohľadom rodinného netu do Košíc...

    gabri je offline (nepripojený) gabri

    gabri
    My sme mali rodinný internet z telekomu, potom boli veľké reklamy na orange internet, odhlásili sme rodinný, tiež sa pomýlili vo fakturácii, ale reklamáciu uznali. Teraz máme už 2 týždne cez orange (či ako sa to píše), tento však je taký pomalý, že vôbec, ale vôbec nefunguje. A to sme podpísali zmluvu na 2 roky.Takto sme sa nechali dobehnúť, teraz neviem čo ďalej.Budeme platiť za volačo, čo vlastne ani nie je funkčné? Vraj problém je LEN ten, že "signál slabo pokrýva našu ulicu".

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.