Zavrieť

Porady

Finančný poradca - ktorá spoločnosť?

Ahojte, aké máte skúsenosti so spoluprácou s finančnou inštitúciou alebo maklérskou spoločnosťou? Zaujíma ma prístup k poradcom, spolupráca, čím sa zaoberá a čo ponúka? Rozhodujem sa pre spoluprácu a chcem si vybrať tú najlepšiu.
Ďakujem.
Usporiadat
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Najlepsie informacie ziskas priamo v konkretnych maklerskych spolocnostiach,
ked su seriozne, nemali by Ta zavadzat, respektive zahmlievat,
a ak by to spravili, velmi lahko na to prides pri porovnani toho, co Ti povedia, a podmienok v zmluve, ktoru Ti predlozia na podpis,
tam si zisti vsetky podmienky, poziadavky, system prace, procesy, odmeny, portfolio a pod.,

zapamataj si, ze stale sa motaju medove motuzy, preto klad doraz na zmluvne podmienky, a nenechaj sa osalit, ze su tam nejake body len formalne,

prajem Ti uspech
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
leida3 leida3

leida3 je offline (nepripojený) leida3

mona091 Pozri príspevok
Najlepsie informacie ziskas priamo v konkretnych maklerskych spolocnostiach,
ked su seriozne, nemali by Ta zavadzat, respektive zahmlievat,
a ak by to spravili, velmi lahko na to prides pri porovnani toho, co Ti povedia, a podmienok v zmluve, ktoru Ti predlozia na podpis,
tam si zisti vsetky podmienky, poziadavky, system prace, procesy, odmeny, portfolio a pod.,

zapamataj si, ze stale sa motaju medove motuzy, preto klad doraz na zmluvne podmienky, a nenechaj sa osalit, ze su tam nejake body len formalne,

prajem Ti uspech
Nesuhlasim. Ak mas dobreho poradcu tak ti netaha žiadné medove motuziky,dobrí fin. poradca ma zaujem poradiť klientom len to najlepšie, ja som totiž nahodou nezávisllý, pracujem pre seba a to tak aby som tým klientom mohla pozrieť do očí aj o 10čí 30 rokov. Slovo nezavislosť znamena že nie som zamestnancom žiadnej fin. inštitucii, iba s nimi spolupracujem!A tak môžem svojím klentom poradiť to najlepšie a pre neho v momentalnej situacii najvýhodnejšie.A čo sa týka podpisovania , unás sa robí prv analýza , čo vlastne potrebuje? a ž potom sa vyberajú produkty, ktoré by mohol vlastniť, a to s odborným výkladom tak aby klient porozumel.Ale pozríme sa koľko ľudí chodí priamo do pobočiek, daných inštitucii, s tým pocitom že mu tam poradia čo najlepšie od toho daneho faku,. Položme si otázku, môže dobre poradiť ak je tam zamestnaný??????????? Asi nie lebo jeho pracou je uzatvoriť zmluvu aby mal výplatu, hoci vie že na druhom konci ulice je taký istý produkt lacnejší a možná aj lepší. Asi tak to z hruba funguje, Je veľa Fin. poradcov ale nemali by používať slovo NEZAVISLOST pokiaľ su zamestnaný v nejakej inštit. tak iba toľko na upresnenie. Ja si myslim že klienta nikto nenuti nič podpisovať kým si to neprejdu spoločne s dotyčným poradcom. Pekný den prajem.
0 0
leida3 leida3

leida3 je offline (nepripojený) leida3

Ahoj. Nepýtaj sa môžeš to vyskúšať,ak máte záujem, napíš. Pekný den.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

ach, jaj,

zadanie otazky znelo inac,

neva, takmer si vyvolala vo mne podnet na diskusiu, ale bolo by to ,

maj sa
0 0
mikli mikli

mikli je offline (nepripojený) mikli

Nie je potrebné skúšať, ja som v tomto biznise už štvrtý rok, chcem iba zmeniť spoločnosť, preto tá otázka. Viem, že sú rôzne názory na spoločnosti aj na poradcov. Záleží len na tom, ako sa venujú svojej práci. Nemôžem ale súhlasiť s tým, že keď je niekto zamestnancom nemá záujem, chce len predať. Ja som tiež interný zamestnanec, ale živnostník. Zarobíme len to, čo urobíme. Nie je to len o predaji, pokiaľ si klienta neudržíme, všetci dobre vieme, že prichádza storno. Takže je to aj o storne. Rada si o konkrétnych veciach napíšem súkromne.
0 0
mikli mikli

mikli je offline (nepripojený) mikli

mona091 Pozri príspevok
ach, jaj,

zadanie otazky znelo inac,

neva, takmer si vyvolala vo mne podnet na diskusiu, ale bolo by to ,

maj sa
Diskusia na túto tému by bola asi fajn. Rozoberáme to aj s kolegami. Je kopec maklérskych spoločností, ktoré sa zaoberajú predajom a "poradcov" robia študenti, ktorí si môžu super zarobiť. Žiaľ proti nim nič neurobíme, ale kazia meno kvalitným profesionálnym poradcom.
0 0
leida3 leida3

leida3 je offline (nepripojený) leida3

Zdravím. Ak chceš naozaj zmeniť spoločnosť tak si preštuduj:salvefinance.com,a porovnaj , je tam veľa veci ktore tam nenajdeš napísané, to je už na dlhšiu debatu.Pekný den prajem.
0 0
endzi1 endzi1

endzi1 je offline (nepripojený) endzi1

dobry den, ja spolupracujem uz dlhu dobu s OVB, som s nimi spokojna, su uplne "nadupany" informaciami a vzdy mi dobre poradili.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
endzi1 Pozri príspevok
dobry den, ja spolupracujem uz dlhu dobu s OVB, som s nimi spokojna, su uplne "nadupany" informaciami a vzdy mi dobre poradili.
S tymto si dovolim nesuhlasit na zaklade osobnej skusenosti. Ohladom ich poradcov sa tu dost popisalo:
http://www.porada.sk/t73218-financni...via-z-ovb.html
0 0
Margaréta35 Margaréta35

Margaréta35 je offline (nepripojený) Margaréta35

tiež nemám dobrú skúsenosť s OVB
0 0
endzi1 endzi1

endzi1 je offline (nepripojený) endzi1

[QUOTE=Lianka;1061959]S tymto si dovolim nesuhlasit na zaklade osobnej skusenosti. Ohladom ich poradcov sa tu dost popisalo:


neviem, mozno som mala stastie. bola som s nimi spokojna.
0 0
mikli mikli

mikli je offline (nepripojený) mikli

[QUOTE=Lianka;1061959]S tymto si dovolim nesuhlasit na zaklade osobnej skusenosti. Ohladom ich poradcov sa tu dost popisalo:

Nemôžem ani ja súhlasiť, stretla som sa už s ľuďmi z OVB. Je to však vždy o ľuďoch a škoda, že robia zlé meno spoločnosti. Na žiadnom fóre sa nenapíše nič dobré o nich. Škoda.
0 0
AnitaMartinska AnitaMartinska

AnitaMartinska je offline (nepripojený) AnitaMartinska

leida3 Pozri príspevok
Ahoj. Nepýtaj sa môžeš to vyskúšať,ak máte záujem, napíš. Pekný den.
neviem, ci som spravne.
Mate skusenosti s teraz ponukanym produktom Hypoteka pre mladych?Ako sa vyznat v produktoch jednotlivych bank?
Viete poradit?
Vdaka
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Analyzam mnohych bankovych produktov sa venuje aj www.etrend.sk, zvacsa Blogy.

Ohladom Hypotek pre mladych linky: http://www.google.com/search?q=Hypot...e=utf8&oe=utf8
0 0
stefan.u stefan.u

stefan.u je offline (nepripojený) stefan.u

Ak mozem tak pridam tiez svoj nazor. Poznam a poznal som vela ludi ktory pracovali pre OVB a vsetci od nich odisli a zacali pracovat pre ine spolocnosti alebo si zalozili vlastne firmy.
Ja mam najlepsiu skusenost s firmou Partners Group. Pani s ktorou som v kontakte mi vzdy pomoze vo vsetkom ohladom financii a viem ze sa na nu mozem spolahnut.
Mozem na nu poskytnut aj kontakt
0 0
borisp borisp

borisp je offline (nepripojený) borisp

Vzdy je to o ludoch. Kazda spolocnost ma svoje vyhodva aj nevyhody.
Este stale si sa nerozhodol?
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

pre silnejsie zaludky, mozno trochu ,

alebo ani nie?????

http://www.zionmag.org/media.php?id=437
Naposledy upravil mona091 : 23.06.09 at 11:58 Dôvod: oprava, nesiel link
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Aj diskusia k videu a "firme": http://ako-investovat.sk/diskusia/vi...hp?f=19&t=1642
0 0
leida3 leida3

leida3 je offline (nepripojený) leida3

Zdravím , neviem čo vás zaujíma , ale rada si najdem čas, dohodníme sa? leida3
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

leida3 Pozri príspevok
Zdravím , neviem čo vás zaujíma , ale rada si najdem čas, dohodníme sa? leida3

OK leida,


porad mi, ako a kde mam pololozit 500 tisic v korunach na 10 rokov,
zabezpecena na dochodok som,
prosim, navrhni mi financny plan, som za mierne riziko
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať