Zavrieť

Porady

Upgradne sa mi MRP z roku 2009 po nainštalovaní?

Dobrý deň, nedávno som nastúpila do práce, kde majú k dispozícií softvér MRP z roku 2009, rada by som sa naučila na ňom pracovať, avšak nie som si istá či sa mi správne upgradne, alebo je potrebné zakúpiť novú licenciu. Vedeli by ste mi prosím Vás poradiť ako to funguje s takýmto programom keď už bol raz zakúpený je možné ho používať a automaticky sa aktualizuje? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

    Liptáčik
    Je potrebné uhradiť si upgrade a potom - nie je problém.
    Viktorka15 a keby som sa relatívne len v tom programe chcela naučiť pracovať len pre vlastnú potrebu, nie na firemné účely, myslíte že by sa mi to oplatilo a bolo by to pre mňa prospešné?
    nika.sum ja pouzivam MRP win, JU a PU a som s nim spokojna. Tak ako pise Liptacik. Raz do roka si treba zaplatit upgrade a potom len aktualizovat

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    neviem ako to funguje s mrp, ale soft, ktorý používam, je možné aktualizovať na základe tzv. ročného servisu - aktualizácie v priebehu roka. cena 140 evri.

    pre mrp pozri - http://www.mrp.sk/index.php/podpora/...a-upgrade.html

    Upgradne sa mi MRP z roku 2009 po nainštalovaní?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.