Zavrieť

Porady

Program MRP !!!

Dobrý deň,
Spravila som Žiadosť o ročné zúčtovanie, kde som podopĺňala potrebné info (napríklad jeden zamestnanec si uplatňuje sumu na manželku). No keď idem robiť ročné zúčtovanie, nemám nikde výšku nezdaniteľnej čiastky a ani sumu, ktorú poberala manželka tohto nášho zamestnanca. Mám tam len nuly, ktoré mi nejde prepísať. Akým spôsobom to tam mám nahodiť?
Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andyke je offline (nepripojený) Andyke

    Andyke
    WIn-verzia:
    V žiadosti o vykon.RZD si mala vyplniť všetko, koľko mesiacov uplatňuje a príjem. Uložiť.
    Potom keď už robíš RZD prísl.zamestnanca, tak vidíš všetky čísla, zhora 8.riadok
    Uplatnenie(r.02) klikni vedľa na tú ikonu a zobrazia sa Ti odpoč.položky a tam vidíš či je tam aj odpočet na manželku.

    Miaa je offline (nepripojený) Miaa

    Miaa
    Keď kliknem vedľa na ikonu, ukáže sa mi tam odpočet na manželku, ale nenahráva mi ho do výpočtu. Rovnako ako nezdaniteľnú čiastku. Potom mi na všetkých zamestnancov vychádza strašne vysoký nedoplatok...

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Nezakladaj druhú tému,
    v prvom rade skontroluj, či je zamestnanec v zozname ZC označený ako ženatý. Postup som Ti písala v pôvodne zadanej téme

    Miaa je offline (nepripojený) Miaa

    Miaa
    Témy som zakladala obe ráno, bála som sa, že v tej druhej si to nikto nevšimol.
    Ano, je označený ako ženatý. Idem to skúsiť ešte raz, už som súca na psychiatra.....
    Dav Kľud, daj si pauzu....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.