Zavrieť

Porady

Nejde mi Touchpad Scroll na NB

Zdravím
Nejde mi ten touchpad scroll nechce mi scrolovať vôbec spravilo mi to takto asi 3 krát stačilo ked som nainštaloval nejaký syntepack alebo čo a šlo to ale teraz nič nejde mi scrolovať a neviem čo dalej alebo ako mám Lenovo B590 a postahoval som viac toho ale nič nejde pri jednom mi nainštalovalo a vyhodilo že mám reštartnúť NB tak som reštartoval ale nič nejde neviem čo dalej
Ďakujem za každú pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Hele: http://support.lenovo.com/en_US/down...DocID=DS032618 - hľadaj Touchpad Driver - pre svoj OS, stiahni.Ale najskôr si over, aký máš - buď Elan, alebo Synaptics. V Správcovi zariadení si nájdi Touchpad ( - bude niekde pri myši), daj aktualizáciu ovládača a podstrč ten stiahnutý.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Gizza Nefunguje mi to aj tak
    neviem ja som to inštaloval a všetko sa nainštalovalo reštartoval som NB ale stále nič a mám synaptics
    misoft Cez ovládacie panely si nájdi myš - otvor - a tam by si mal mať aj záložku Symaptics. Pozri tam - malo by byť označené ako aktívne. Ak nie je - tak aktivuj. Ak si stiahol správne ovládače - musí to ísť.

    Touchpad je totiž len akási varianta PS/2 myši.
    Gizza už som to našiel dakujem veľmi pekne
    sorry že tak neskoro ale nebol som doma
      zbaliť

    Nejde mi Touchpad Scroll na NB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.