Zavrieť

Porady

stravne v zahranici pre SZCO

Ahoj Poradaci,chcela by som poprosit o radu.Robim priznanie pre SZCO,ktory vykonava pre tuzemsku firmu stavebne prace v Cechach a Rakusku.Tejto firme fakturuje za stav.a montazne prace.Mam od tejto firmy potvrdenie pre dotycnu SZCO,ze odpracoval v danych mesiacoch isty pocet prac.dni.Je mozne na zaklade takeho potvrdenia zauctovat stravne za kazdy odprac.den?Ak ano,v akej vyske v Cechach a Rakusku?Dakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zlatka.b je offline (nepripojený) zlatka.b

    zlatka.b
    Česko 600 CZK, Rakúsko 45 eur, len pozor, nesmie byť v zahraničí viac ako 183 dní v roku.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    A musí vyhotoviť cesťák.

    janadov je offline (nepripojený) janadov

    janadov
    Dakujem vam za radu.Este sa chcem opytat,ci tie uvedene sumy za stravne su za 1 den.Takze kazdy den,co tam odpracuje ma narok na taku vysku stravneho?A nemusi mat ziadne doklady za stravu?

    zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

    zsazsula
    zlatka.b Pozri príspevok
    Česko 600 CZK, Rakúsko 45 eur, len pozor, nesmie byť v zahraničí viac ako 183 dní v roku.
    Prečo nesmie byť v zahraničí viac ako 183 dní v roku????

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Je to výška stravného na jeden deň a nemusí dokladovať žiadne stravné lístky..nič. Má na to nárok podľa zákona o cestovných náhradách.Ja som robila cesťáky jednému SZČO ..lebo sám to nevedel..na základe jeho lístkov na autobus. A zase druhý mi priniesol na papieri turnusy odkedy dokedy v danom mesiaci tam pracoval a mal ich ešte aj potvrdené tou zahraničnou firmou.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    A ešte doplním..že k výške stravného má nárok aj na vreckové od 5 - 40 %.

    stravne v zahranici pre SZCO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.