Zavrieť

Porady

mam odobraty vodicak za alkohol plus marenie trestu

za to iste a ktomu som nabural svoje auto ale ziadnu inu skodu som neurobil inym osobam len sebe PN v dobe 5 mesiacov chcem vediet aky trest mi hrozi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    neviem,aký trest dostaneš,ale ja osobne by som ťa poslala na nejakú dobu do nemocnice sa starať o ľudí,ktorých zrazil opitý vodič.......poslala by som ťa na všetky pohreby,aby si tam videl tú bolesť a zúfalstvo pozostalých....odobratie vodičáku doživotne by bol iba bonus.....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Poriadny! Jazda pod vplyvom alkoholu, omamných a psychotropných látok - v správnom konaní 650€, ohrozovanie bezpečnosti v cestnej premávke, marenie výkonu úradného rozhodnutia - i 2 roky.... pekne si to nazbieral.... a tvoja PN - počítaj, že si si ju spôsobil sám (zranenie) - pravdepodobne nedostaneš nič (nemocenskú a pod.), pretože si to spôsobil pod vplyvom alkoholu.
    Ešte tak vedieť, koľko promile ti namerali..... ak nad 1 promile + aj 1 rok basy - a keď to spočítajú - minimálne 2 - max. 3 roky.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dariusko tipujem nad 1,6
    jozko 9 1,7promile
    misoft Takže počítaj s minimom 2 roky - pekne sa ti spočítajú tr. činy - lebo to už sú tr. činy..... + zápis v registri trestov - no pekne si to pohnojil..... + vodičák asi 2 roky potom neuvidíš.....
    jozko 9 na policii mi povedali ze basu nedostane len chcem vediet ci vobec dostanem vodicak niekedy?
    misoft Dostaneš, dostaneš (ak si to nespáchal 3x) - ale počítaj s tým, že ak bude VP viac ako 12 mesiacov v "čistiarni" - očakávaj prinajmenšom preskúšanie na DI, prinajhoršom opakovanie autoškoly.....
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mam odobraty vodicak za alkohol plus marenie trestu
    Dnes 14:15
    Pochváliť ???
    za to iste a ktomu som nabural svoje auto ale ziadnu inu skodu som neurobil inym osobam len sebe PN v dobe 5 mesiacov chcem vediet aky trest mi hrozi
    Pochváliť ??? ....eeeeee ...
    Dojebabrať a poriadne !!!
    ALE k meritu veci , ..." problému " ...
    Buď rád , že si len seba dokaličil .
    Buď rád , že si len svoje auto rozbil .
    Teraz to máš , takpovediac , 3 in 1 .
    Ty rozbitý , auto rozbité , o zvyšok sa postará príslušný súd .
    Ten Ti dá primeraný trest ... prípadne sa môžeš s prokurátorom dohodnúť .
    Ale tak či tak sa to objaví v Tvojom registri trestov .
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jozko 9 chcem vediet ci basa mi hrozi a ci aj dostane vodicak niekedy?
    erik555 keby bolo na mne, tak uz vodicak nedostanes nikdy
    ninka24 takym "zodpovedynm vodicom" ako ty by som dala pokutu min. 5 000,-€ a odobratie VP min na 5 rokov, bez moznosti skratenia trestu!
    draik Osobné komentáre zbytočne zahlcujú diskusiu. Keby každý mal potrebu ku každej otázke napísať svoj názor, bolo by to dosť neprehľadné...
      zbaliť

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Trestné stíhanie za marenie výkonu úradného rozhodnutia (predchádzajúci zakázat vedenia + skoršie jedno marenie, ak som dobre pochopil zadanie). VP trvalo odobratý nebude.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dariusko Stačí "dočasne" - - ako rusi v 68.
    jozko 9 nahodovu nevies ci mi nedaju nepodmienecny trest?
    misoft Sudca rozhodne.... ak bude mať náladu - dostaneš podmienku, ale v tvojom prípade - už si raz porušil nariadenie, takže asi nebude taký zhovievavý....
    jozko 9 jasom nemal podmienku za ten pretym len pokutu
    Chobot Ale už si mal v tej istej veci priestupok, čo je priťažujúca okolnosť. My ti nevieme povedať, ani len odhadnúť,
    misoft @jozko 9 - je jedno, či podmienka, či pokuta - všetko je zaznačené. A všetko sa zohľadňuje - i to, že si už za rovnaký/podobný priestupok bol sankcionovaný - všetko máš aj v karte vodiča na DI. A sudca si ju istotne vyžiada.
    kozlíček ak si naplnil skutkovú podstatu trestného činu marenia výkonu úradného rozhodnutia tak počítaj s nepodmienečným trestom.A ešte taká pod otázka,pil si a sadol si za volant?V búdke,čo podľa anatómie človeka by mala byť hlava máš rozum,či len vzduchoprázdno?
      zbaliť

    1990 je offline (nepripojený) 1990

    1990
    Podla toho ci si bol minulosti trestany za podobny cin
    Pravdepodobne dostanes podmienku ak si mal nad 1 promile+vodicak na 3 a viac rokov off
    Budes musiet zaplatit vsetky skody aj tu nemocmicu proste vsetko pretoze bol tam alkohol
    Budes musiet ist k psychologovi na vysetrenia ci si neni alkoholik(stoji to cez 300 e)
    Atd atd atd...
    Ale zalezi na sudcovi vsetko...
    Mila123 dodávam budeš visieť na tabuli hanby,,,,,,,,

    mam odobraty vodicak za alkohol plus marenie trestu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.