Zavrieť

Porady

Horec

Posielam všetkým poraďákom ako prebieha v Terchovskej doline zima. V Taliansku rozkvitli mandľovníky a mne zasa horec. Snímku som urobil v nedeľu 14.1.2007. Máte aj Vy podobné skúsenosti ? Pochváľte sa.
horec.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vema je offline (nepripojený) vema

    vema
    benecon
    Posielam všetkým poraďákom ako prebieha v Terchovskej doline zima. V Taliansku rozkvitli mandľovníky a mne zasa horec. Snímku som urobil v nedeľu 14.1.2007. Máte aj Vy podobné skúsenosti ? Pochváľte sa.
    Je to úžasné,už aj budem utekať na chatu pozrieť.Aj ja tam mám horec.Takéto veci mi vedia spraviť náladu.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    vema
    Je to úžasné,už aj budem utekať na chatu pozrieť.Aj ja tam mám horec.Takéto veci mi vedia spraviť náladu.
    Nemyslím si, že takéto prírodné javy v tomto ročnom období sú dôvodom na radosť.......

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Nika
    Nemyslím si, že takéto prírodné javy v tomto ročnom období sú dôvodom na radosť.......
    Nooo, človek je od prírody sebecký a v tomto momente ten obrázok potešil aj mňa.

    PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

    PeterNR
    benecon
    Posielam všetkým poraďákom ako prebieha v Terchovskej doline zima. V Taliansku rozkvitli mandľovníky a mne zasa horec. Snímku som urobil v nedeľu 14.1.2007. Máte aj Vy podobné skúsenosti ? Pochváľte sa.
    Ahoj, ani nevieš, akú si mi spravil radosť. Ani nie tým horcom, lebo mi je ľúto, že máme tento rok takú divnú teplú zimu, ale tým, odkiaľ si. Ja som pôvodom z Nededze. Prajem pekný deň

    benecon je offline (nepripojený) benecon

    chlop benecon
    Horec som kúpil u p. Rotha, skalničkára - profesionála z Kremnice. Ak chceš vedieť viac, pošli mi mail. Ahoj.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    benecon
    Posielam všetkým poraďákom ako prebieha v Terchovskej doline zima. V Taliansku rozkvitli mandľovníky a mne zasa horec. Snímku som urobil v nedeľu 14.1.2007. Máte aj Vy podobné skúsenosti ? Pochváľte sa.
    Tu na zapade zatial kvitne iba korupcia...

    gituš je offline (nepripojený) gituš

    gituš
    Ahoj ja som z Turzovky a u nás nieje žiaden klub skalničkárov ale chodím každý týždeň do Žiliny tak sa môžme niekedy stretnúť a ak budem mať voľno v máji tak by som rada išla s vami pozrieť na tie skalničky napíš mi na gitkam@post.sk Ďakujem

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    misomiso Pozri príspevok
    Tu na zapade zatial kvitne iba korupcia...
    misomiso, nebol Tvoj pôvodný úmysel takýto? Tu na zapade zatial kvitne iba korupcia...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.