Zavrieť

Porady

Pokuta od Du

Zaujimalo by ma aku pokutu moze ulozit DU ked sa v roku 2008 v uct omylom chybne zauctovali polozky a v roku 2009 sa odstranili?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    Prosim Vas o radu. V roku 2008 omylom bol pouzity ucet 341 namiesto 342. Teraz mi na ucte 342 trci zostatok a ja neviem co s nim. Dakujem za kazdy nazor

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Kvietocek Pozri príspevok
    Prosim Vas o radu. V roku 2008 omylom bol pouzity ucet 341 namiesto 342. Teraz mi na ucte 342 trci zostatok a ja neviem co s nim. Dakujem za kazdy nazor
    Preúčtuj ID pôv. zápis napr. 341/342, 342/341, alebo zaúčtovanie mínusom.

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    Ano 341 je mi sedi po zauctovani DP ale 342 nie. Ked nauctujem na 342 dane zo mzdy (uhradu v Januari - vyplatka za December) tak mi ostane este rozdiel a neviem co s nim

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Kvietocek Pozri príspevok
    Ano 341 je mi sedi po zauctovani DP ale 342 nie. Ked nauctujem na 342 dane zo mzdy (uhradu v Januari - vyplatka za December) tak mi ostane este rozdiel a neviem co s nim
    Ak si zamenila tieto dva účty, tak určite nesedí ani ten druhý, skús pozrieť, či máš dobre dec. mzdy a na nich účet 342, úhrady 342, alebo potom ďalšie mesiace.

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    Tweety Pozri príspevok
    Ak si zamenila tieto dva účty, tak určite nesedí ani ten druhý, skús pozrieť, či máš dobre dec. mzdy a na nich účet 342, úhrady 342, alebo potom ďalšie mesiace.
    No praveze nie je dobre niekedy vo februari bolo namiesto 342 pouzity ucet 341 a teraz sme na to prisli

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    mozem to aj napriek tomu ze ta chyba nebola v Decembri opravit ID v roku 2009?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Kvietocek Pozri príspevok
    mozem to aj napriek tomu ze ta chyba nebola v Decembri opravit ID v roku 2009?
    Áno.

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    Ak urobim dodatocne danove priznanie na rok 2008 a vynde mi zaplatit dan 15.000,- Skk mam ocakavat danovu kontrolu? Aku vysku pokuty mi mozu za taku sumu dat? Dakujem

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Kvietocek Pozri príspevok
    Ak urobim dodatocne danove priznanie na rok 2008 a vynde mi zaplatit dan 15.000,- Skk mam ocakavat danovu kontrolu? Aku vysku pokuty mi mozu za taku sumu dat? Dakujem
    Kontrola nie je podmienená podaním DDP.
    K dnešnému dňu cca 6,10 EUR, čo je menej ako 16,59 - t.j. výška do ktorej sa pokuta nevyrubuje.

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    evina Pozri príspevok
    Kontrola nie je podmienená podaním DDP.
    K dnešnému dňu cca 6,10 EUR, čo je menej ako 16,59 - t.j. výška do ktorej sa pokuta nevyrubuje.
    no s 15 000 mi bude treba zaplatit 2 850,- SK dan a ked podam dodatocne tak myslite ze nepridu?

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Kvietocek Pozri príspevok
    bojim bojim
    Ak prídu, určite nie na základe podaného DDP a už vôbec nie kvôli takej sume. Výber kontroly subjektu má iné kritéria. podanie DDP je normálny opravným prostriedkom daným zákonom...

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    Dakujem dakujem dakujem za odpovede a upojenie dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.