Zavrieť

Porady

paypay a uctovnictvo

Mate prosim Vas niekto skusenosti s paypay.com? potrebujem prijat platbu z USA, kde tento system paypay.com je pre nich ok, ale neviem ako by som potom roil danove prizanie, vite mi niekto poradit ako to funguje? nemam s paypay skusenosti

Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    mckapco
    Mate prosim Vas niekto skusenosti s paypay.com? potrebujem prijat platbu z USA, kde tento system paypay.com je pre nich ok, ale neviem ako by som potom roil danove prizanie, vite mi niekto poradit ako to funguje? nemam s paypay skusenosti

    Dakujem!
    my by sme potrebovali skôr vedieť na základe čoho prijmeš peniaze.....v rámci podnikania alebo ako súkromná osoba, jedná sa o úhradu za tovar, službu, alebo ide o pôžičku a či čo?
    Opravujem, keďže ide o účtovníctvo, pochopila som, že ide o podnikanie.
    Naposledy upravil Paula : 01.09.05 at 17:00

    mckapco je offline (nepripojený) mckapco

    mckapco
    ide o to, ze klient z USA mi potrebujem zaplatit fakturu ktoru mu vystavim (este neviem v akej mene to bude najvyhodnejsie - USD, alebo SKK???). Pre neho prevod na normalny ucet nie je vhodny resp. neviem ci sa to vobec sa. Ale sposob ako maju paypay - tojest peniaze zaplati cez VISU klient najprv im a oni mi poslu peniaze na ucet, tak toto je pre USA klienta OK. Neviem ci s tym nebudu problemy, mate s tym nejake skusenosti?
    Dakuejm

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.