Zavrieť

Porady

Moze mi prist exekutor ked som nezaplatil zivotne poistenie?

Moze prist exekutor ked som nezaplatil zivotne poistenie? Problem nastal v tom, ze mam teraz 2 ZP jednu mi mala nemenovana firma zrusit a uzatvorit novu poistku. Stara poistka dalej funguje. Mam mesacne splatky, zapkatil som len prvu, pretoze mi prisla z poistovne odpived ze staru poistku nezrusili. Teraz po pol roku sa mi ozvali z druhej poistovne ze pre nezaplatenie poistneho mi poslu exekutora. Ale staru poistku mam vyplatenu rocne. Dakujem.
taiko ja by som veru napisal meno tej "nemenovanej" firmy, ktora sposobila, ze Ta mozno pride navstivit exekutor.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    korela Jeden môže, druhý nemôže.
    V tom zmysle, že nám na jedno dieťa prepadlo v Slovenskej poisťovni vyplatenie poistky z dôvodu, že sme ju nevytiahli včas.
    Nech mi niekto povie z akého dôvodu, neboli to predsa ich peniaze, boli vkladané rodičmi.
    Napriek zmluve, je to hanebné. Ešte aj po rokoch mám chuť to riešiť cez ombudsmanku, nie bankovú, kvôli iným ľuďom, určite sme neboli jediný prípad. Jednoducho si ponechali cudzie peniaze. Využili dobu.
    luja5 18.10.14 08:49 priradil do Porady

    Moze mi prist exekutor ked som nezaplatil zivotne poistenie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.