Zavrieť

Porady

video z fotoaparátu

Dobrý deň prajem!
Chcel by som poprosiť o radu,resp. pomoc.Stiahol som si z fotoaparátu video a nejde mi ho prehrať v prehrávači Real Player.Iný nemám.Hľadal som podobné témy v porade no nič som nevyčítal.
Veľmi pekne ďakujem!!!
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Napíšte akú príponu má video z vášho fottoaparátu napr mvi.Prípadne si stiahnite z netu lepší prehrávač napr.VLC.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nemas k fotaku aj cd? tam by si mal mat aj program
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...papá všetko ......ešte som nemal s týmto problém ....roky ho používam ...roky !!!


The KMPlayer je kvalitní a všestranný přehrávač multimediálních audio a video souborů. KMPlayer si poradí s multimediálními formáty VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime a dalšími. Přehrávat lze dokonce i poškozené nebo nekompletně stažené soubory. Součástí programu jsou i všechny základní a nejpoužívanější audio a video kodeky.
http://www.slunecnice.cz/sw/the-kmplayer/
4 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

tento programik mi prehra videa zo vsetkych telefonov a fotakov
http://www.stahuj.centrum.cz/multime...ace/quicktime/
3 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

staci napisat do googlu cim prehrat (a priponu suboru)
1 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

buchač Pozri príspevok
...papá všetko ......ešte som nemal s týmto problém ....roky ho používam ...roky !!!




http://www.slunecnice.cz/sw/the-kmplayer/
Chcel by som poprosiť,video mi ide prehrať pekne,len mi nejde zvuk.V čom mám problém?
Ďakujem!
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

kozlíček Pozri príspevok
Chcel by som poprosiť,video mi ide prehrať pekne,len mi nejde zvuk.V čom mám problém?
Ďakujem!
Pravdepodobne v kodekoch.
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Chobot Pozri príspevok
Pravdepodobne v kodekoch.
No bože a som z toho jasný.Mohol by som poprosiť radu ako na to?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

kozlíček Pozri príspevok
No bože a som z toho jasný.Mohol by som poprosiť radu ako na to?
Stiahni si a nainštaluj niektorý z aktuálnych kodekov, napr. K-lite:

http://www.free-codecs.com/download/...Codec_Pack.htm
1 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Chobot Pozri príspevok
Stiahni si a nainštaluj niektorý z aktuálnych kodekov, napr. K-lite:

http://www.free-codecs.com/download/...Codec_Pack.htm
No stiahol som ho,nainštaloval a zvuk mi nejde stále.Prosím,dá sa s tým ešte niečo robiť?Ak áno,poraďte mi.Vopred ďakujem!!!
Naposledy upravil kozlíček : 27.08.11 at 13:30
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Mozno trapna pripomienka, ale skontroloval si nastavenie zvuku na PC (pripadne monitore) ?
Si si isty, ze tvoj fotak ma aj mikrofon???
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

dalid Pozri príspevok
Mozno trapna pripomienka, ale skontroloval si nastavenie zvuku na PC (pripadne monitore) ?
Si si isty, ze tvoj fotak ma aj mikrofon???
Všetko som si skontroloval,zvuk je naplno,foťák mikrofón má.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

kozlíček Pozri príspevok
Všetko som si skontroloval,zvuk je naplno,foťák mikrofón má.
Stiahni si z netu nejaké video a skús ho prehrať na PC, či tam ti bude hrať zvuk.

Napr. tento priložený:
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Chobot Pozri príspevok
Stiahni si z netu nejaké video a skús ho prehrať na PC, či tam ti bude hrať zvuk.

Napr. tento priložený:
Áno hrá mi zvuk.Hrá mi zvuk aj z videokamery,no z fotoaparátu nie.Som z toho nešťastný "já chudobný zemepán"!Prosím je ešte nádej na záchranu?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ešte taká "blbosť".
A si si istý, že pri nahrávaní videa na foťák bol v nastaveniach foťáku zapnutý zvuk (u niektorých sa to dá vypnúť) - potom by video bolo ako nemý film.
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Keď video prehrám vo fotoaparáte, tak mi zvuk ide.No neviem kde je chyba,resp. kde môžem robiť chybu ja.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak potom zostáva nekompabilita zvuku z foťáku a v PC (resp. zvukových formátov). Skúšal si navrhované multimediálne prehrávače, ktoré tu boli odporúčané?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

kozlíček Pozri príspevok
Áno hrá mi zvuk.Hrá mi zvuk aj z videokamery,no z fotoaparátu nie.Som z toho nešťastný "já chudobný zemepán"!Prosím je ešte nádej na záchranu?
Tak skús nahrať nejakú krátku sekvenciu, zbaľ to do zip súboru a prilož to sem. Vyskúšam, či to pôjde u mňa (zistím, ako je ten zvuk kódovaný), skúsim to skonvertovať na iným zvukový formát a vrátim ti to späť na odskúšanie.
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Chobot Pozri príspevok
Tak skús nahrať nejakú krátku sekvenciu, zbaľ to do zip súboru a prilož to sem. Vyskúšam, či to pôjde u mňa (zistím, ako je ten zvuk kódovaný), skúsim to skonvertovať na iným zvukový formát a vrátim ti to späť na odskúšanie.
No asi sa spojili všetci čerti proti mne.Keď ti chcem poslať ten zazipovaný priečinok,tak mi vždy vypíše "máte starú verziu,skúste reštartovať počítač,alebo sa spojte s administrátorom".Ale fotky mi poslať ide.Keď sa darí tak sa darí.Poslal,resp. chcel som poslať správu administrátorovi,zase mi odpísalo "správa sa nedá odoslať spojte sa s administrátorom.Tak neviem kieho čerta mám robiť.Už som...
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

kozlíček Pozri príspevok
No asi sa spojili všetci čerti proti mne.Keď ti chcem poslať ten zazipovaný priečinok,tak mi vždy vypíše "máte starú verziu,skúste reštartovať počítač,alebo sa spojte s administrátorom".Ale fotky mi poslať ide.Keď sa darí tak sa darí.Poslal,resp. chcel som poslať správu administrátorovi,zase mi odpísalo "správa sa nedá odoslať spojte sa s administrátorom.Tak neviem kieho čerta mám robiť.Už som...
Nedalo mi a skúšal som ďalej a upozornenie bolo takéto:

Vami hľadaný výraz nebol spracovaný, pretože ste nezadali prepis bezpečnostného obrázku.

Ak vyhľadávate ako prihlásení, skúste stlačiť F5 (refresh), reštartnúť Váš prehliadač, odhlásiť sa a prihlásiť znova. Pravdepodobne máte načítanú v pamäti prehliadača starú verziu.
Môžete kontatkovať administrátora ak myslíte že nastala chyba.

Poprosím,čo by som mal podniknúť?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať