Zavrieť

Porady

Nejde mi zohnúť hlavu ku krku, dokážete pomôcť ?

Dobrý deň, mám taký problém, že mi nejde zohnúť hlavu až ku krku, akoby som tam mal niaky blok. Ak sa o to pokúšam tak ma začne bolieť v strede chrbta na ľavej strane niečo vnútri. Mal som lieky, nepomohli. Bol som na rentgéne, magnetickej rezonancii, elektroliečbe, masážach a nič mi tam nenašli a ani jedno z toho nepomohlo. Neviem si poradiť, ani cvičiť kvoli tomu nemôžem lebo ma to bolí pri pohybe.
Monika Kováčová nemal si náhodou kliešťa? http://abysportnebolel.sk/zdravie/postipanie-kliestom/
dano123456 nie nemal som kliešťa ..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Tu máš dobré cvičenie na jednotlivé partie tela, teda aj na krčnú chrbticu :
    http://www.seniorum.cz/videoserial-cviceni/barevne.html

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    čo cvičíš?..kolko máš rokov?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dano123456 Mám skoro 18 rokov, a chodil som pred tým do posilky, v škole cvičím a teraz občas aj doma pretože sa toho nechcem vzdať.
    lujza.j a lekár vie, že cvičíš a ako?...počas toho ako máš problémy -bolesti tiež cvičíš? môže to byť preťaženené....dávaš príliš veľké záťaže a telo nestíha.....ja by som si dala bud dlhší klídek na regeneráciu....a ked by bolo lepšie a nechceš byť bez cvička...tak lete môžeš vela plávať....
    dano123456 nedávam si príliš veľkú záťaž pretoźe momentálne cvičím už len s vlastnou váhou asi štvrť roka a tento problém mám už od októbra, pár mesiacov som potom vôbec nič namáhavé nerobil a nepomohlo, plánujem veľa plávať to určite ale ak ani to nepomôže tak už potom fakt neviem ..
      zbaliť

    heja3 je offline (nepripojený) heja3

    heja3
    Mňa to tam tiež pobolieva, ja to mám ale z práce zo sedenia pri PC. Aj keď sedím rovno oproti PC, keď pracujem s myšou som trocha naklonená trupom dopredu a doprava hlava rovno. Mám na kancelárii naľavo dvere, kadiaľ vchádzajú ľudia, takže ak niekto vojde, tak na neho pozriem väčšinou zase vystretá. Tieto dve polohy tela pri sedení nemám vyvážené a niekedy ma bolí presne tam, kde aj teba, keď skloním hlavu.

    Nejde mi zohnúť hlavu ku krku, dokážete pomôcť ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.