Zavrieť

Porady

nový balkon

pripajam najnovsi skraslovaci pokus nasho mini balkona
Picture1111 010.jpg  
Picture1111 011.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Super napad. Je to veeelmi pekne! Pod tym drevenymi platnami su tiez kamene? Popis, ako ste to robili,ak mozes prezradit Tiez ma caka dorabka balkonu.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Oceňujem aspoň takto krásne,krásne,krásne .....

    jammka je offline (nepripojený) jammka

    jammka
    bolo to jednoduche..., chcela som nejak zutulnit balkon uz davnejsie, a tak sme raz v Ikea nahodou objavili tuto drevenu podlahovinu (45x45x2). kupili sme a zacali "šachovať" na priestore cca 1,2 x 1,1. bolo to fajn, ale nieco tomu chýbalo a navyše, ked som sa postavila pri vešaní prádla na hranu dosky, tak to bol "krok do prazdna". Tie dosky su tam vlastne len polozené, nicim neuchytené, takze bolo treba vymysliet nieco na stabilizáciu. kamene ma napadli tak nahodne, ze by to nemusela byt zla kombinácia... a snad nie je

    liduska je offline (nepripojený) liduska

    liduska
    jammka Pozri príspevok
    bolo to jednoduche..., chcela som nejak zutulnit balkon uz davnejsie, a tak sme raz v Ikea nahodou objavili tuto drevenu podlahovinu (45x45x2). kupili sme a zacali "šachovať" na priestore cca 1,2 x 1,1. bolo to fajn, ale nieco tomu chýbalo a navyše, ked som sa postavila pri vešaní prádla na hranu dosky, tak to bol "krok do prazdna". Tie dosky su tam vlastne len polozené, nicim neuchytené, takze bolo treba vymysliet nieco na stabilizáciu. kamene ma napadli tak nahodne, ze by to nemusela byt zla kombinácia... a snad nie je
    Niečim ste to drevo aj natreli?

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    - nevyzera to zle.... ocenujem tiez, ale zaujmalo by ma ako dlho to tak uz mate, ci to prezilo uz daku tu zimu... vyzera to, ze je to nezakryty balkon?... co to robi v zime ked nafuka sneh a zmrzne,a potom sa to zas zacne topit, ako to cistite, ked sa to zafuka prachom ? a tak podobne...

    vasulka je offline (nepripojený) vasulka

    mam rada život vasulka
    Je to krásne, ale je to dosť ťažké na taký balkon.Panelákové balkony nestavali na veľkú záťaž.Ja by som sa bála.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    vasulka Pozri príspevok
    Je to krásne, ale je to dosť ťažké na taký balkon.Panelákové balkony nestavali na veľkú záťaž.Ja by som sa bála.
    Panelákové balkóny sa dimenzujú na záťaž 500 kg na m2, pochybujem, že na tento balkón pribudlo viac ako 100 kg....

    Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

    Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac Modroocko
    A tie krásne okruhliaky sú odkiaľ?
    Nebodaj ste vyrabovali miestny potok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.