Zavrieť

Porady

páči sa mi jeden chlapec

poradte mi, páči sa mi jeden chlapec...vie o tom celá škola, a on si zo mna len srandu robi. Robi si zo mna srandu aby zaujal pred kamaratmi či neznaša ma?
Naposledy upravil Mária27 : 31.10.15 at 17:47 Dôvod: dlhé
8 komentárov     zbaliť
veronikasad kolko máš rokov ?
alaya1 niekto sa preniknuty nudi .
Mila123 určite do 15
misoft S týmto sa tu obráť: http://www.abicko.cz/kategorie/3833/...sonova-poradna
kopretinka jesenné prázdniny.......
misoft ...puberta s nimi plieska o steny.....
Kabaka123 to sú problémy
Consultix Mozno si aj Ty chlapec a on je na baby. Dnes treba pocitat aj s touto moznostou
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník lapejko
logo
Ladislav Pejko
Konečne tu niekto rieši vážne problémy!
Aj keď...momentálne neriešiteľné...prestaň oňho prejavovať okatý záujem, možno sa cíti trápne, ak je to obojstranné, určite sa vyjadrí keď sa situácia ukľudní...ak nie, o nič si neprišla.

Hlasovalo 8 pouzivatelov

Užitočné (8)
viktorviktor, Anika61, Oliwa, AdrianaA, Dav, misoft, Jarka 1, rennka
8
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
sito Ak je to tvoj vnuk, verím ti! Ak nie? Akosi divne starneš, branko ...

Bez zábran.
branislavp sito, predpokladám, že Mara 128 uviedla príspevok do porady, iba tak, nakoľko nereaguje na rady. Ak by jej skutočne záležalo na riešení jej problému, určite by sa tu už ozvala a reagovala by svojou odpoveďou. Môj názor.
misoft No môj je asi takýto - niekto sa (Mara128) dobre zabáva.
sito No a, niet sa čo diviť, že niekto to tu má chuť trocha oživiť, keď kopec ľudí má aj takýto názor, že skapíňa. A majú naň dôvod?

http://www.porada.sk/t269971-mate-aj...je-mrtva.html#
  zbaliť

osky je offline (nepripojený) osky

osky
po takychto radach by som sa zu ani ja nezvala,sory-mozno je to ozaj dievca ktore maa chaos a vy ju tu zosmiesnujete.chcela by t anonymna tak to riesi na porade....mne sa to vobec nezda divne.
moja Rada-nerob si z toho nic,smeju sa mu,lebo mu zavidia,a on je neisty.
ci je to z jeho strany tiez k tebe naklonene,zistis az casom,ale nechaj to plynut a moc ho neprenasleduj.daj tomu cas a zachovaj pokoj.

páči sa mi jeden chlapec

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.