Zavrieť

Porady

Aká je to rastlina?

DSC_0409.jpg  
DSC_0411.jpg  
DSC_0410.jpg  
1/1
Hľadala som na internete, ale nič ani podobné som nenašla... Pestujete to niekto? Je to pravdepodobne trvalka, lebo ju nachádzam každoročne na tom istom mieste, pri múriku pred domom, listy sú sivozelené a má sem-tam malé biele kvietky.. A nie je to ani rozmarín, ani levanduľa..
Naposledy upravil Žabinka : 15.05.15 at 08:36
Usporiadat
maped maped

maped je offline (nepripojený) maped

a tvorí koberec-je pokryvná? Ak áno mohol by to byť rožec plstnatý. Takéto niečo mám aj ja v zahrádke. No neviem či som dobre poradila.
6 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ma to take jemnucke, na dotyk prijemne listy?
U nas sa to ludovo vola slonie ucho. Je toho viacej odrod,niektore odrody maju gulatejsie listy. Je to trvalka,vhodny do skalky,podokryvna.
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Zabik toto je to ten rožec:-) :-) :-) moze to ist do skalky,ku muriku,okolo zahona, krasne vynikne v kombinacii s modrymi zvoncekmi...vhodny aj na cintorin
IMG_20150518_094442.jpg  
IMG_20150518_094432.jpg  
1/1
3 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..máte pravdu, je to Rožec plstnatý,...


Pýtam sa aj ja...


prosím, ako sa volá tento jarný kvietok, ak by to niekto vedel...hľadala som všade a nič. Kvitne na jar... teraz už odkvitlo.
Rožec plstnatý.jpg  
Snímka2910.jpg  
Snímka4589.jpg  
Snímka7504.jpg  
1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Moze to byt gypsomilka plaziva
2 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

arizona
Moze to byt gypsomilka plaziva
...super, díky ...áno vyzerá to tak...to som ani nevedela, že môže byť aj plazivá
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Tu som sa niečo priučilahttp://www.zahradne-centrum.sk/sk/za...lky-skalnicky/
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Anika61
toto je super stránka, aj ja tu snorím a učím sa..
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Anika61
Zabik toto je to ten rožec:-) :-) :-) moze to ist do skalky,ku muriku,okolo zahona, krasne vynikne v kombinacii s modrymi zvoncekmi...vhodny aj na cintorin
Źabík, je to nenáročná kobercová trvalka, u nás práve pomaličky odkvitá, je to samý kvet... Rozmnožuje sa poplazmi pod zemou, len ju treba ustrážiť, lebo keď sa začne rozpínať, konec-japonec... vytlačila by aj ostatné trvalky... Tie moje "koberce" sa náramne páčia cudzím mačkám - asi si myslia, že ich pestujem kvôli nim... Aj v nedeľu som našla uprostred jedného mega-ležovisko...a po páchateľovi ani stopy... Prečo si musia ustlať práve v mojej trvalke?
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

že by parlamentná?
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať