Zavrieť

Porady

Náhrada za nevyčerpanú dovolenku v Pohode

Prosím, Pohoďáci, prvý krát idem zamestnancovi preplatiť nevyčerpanú dovolenku pri ukončení PP. Neviem vôbec, kde by som to tak mohla zadať Pomôžete?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    cloe Pozri príspevok
    Prosím, Pohoďáci, prvý krát idem zamestnancovi preplatiť nevyčerpanú dovolenku pri ukončení PP. Neviem vôbec, kde by som to tak mohla zadať Pomôžete?
    tu nájdeš svoju odpoveď http://www.porada.sk/t52076-preplatenie-dovolenky.html

    stačí len trochu pohľadať

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    katkaj, díky za odpoveď. Pricapený link som našla, lenže nieje tam celkom presná odpoveď. Robila som to ako kája ale myslela som, že by to malo dať aj v programe nejak zadať, lebo týmto spôsobom ako sme to robili, sa mi tá dovolenka neodpíše a zostáva stále ako nevyčerpaná. Neviem, či som sa dobre vyjadrila. Náhrada, ak ju správne vypočítam, tam síce je, takže v podstate to tak môže byť, len by tam ku koncu mal mať zamestnanec nulu a tú tam nemá.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    cloe Pozri príspevok
    katkaj, díky za odpoveď. Pricapený link som našla, lenže nieje tam celkom presná odpoveď. Robila som to ako kája ale myslela som, že by to malo dať aj v programe nejak zadať, lebo týmto spôsobom ako sme to robili, sa mi tá dovolenka neodpíše a zostáva stále ako nevyčerpaná. Neviem, či som sa dobre vyjadrila. Náhrada, ak ju správne vypočítam, tam síce je, takže v podstate to tak môže byť, len by tam ku koncu mal mať zamestnanec nulu a tú tam nemá.

    Tak ju uprav v personalistike, v zložke zamestnanca, ručne.

    johny18 je offline (nepripojený) johny18

    johny18
    Poprosim tiez o radu, zamestnancovi pri skonceni PP preplacam nevycerpanu dovolenku (v Pohode do kolonky zdanitelne nahrady). Odvody mi vypocitalo aj z tejto sumy, je to spravne? Vstupuje to do VZ pre vsetky odvody? Dakujem

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    johny18 Pozri príspevok
    Poprosim tiez o radu, zamestnancovi pri skonceni PP preplacam nevycerpanu dovolenku (v Pohode do kolonky zdanitelne nahrady). Odvody mi vypocitalo aj z tejto sumy, je to spravne? Vstupuje to do VZ pre vsetky odvody? Dakujem
    Pokiaľ sa dovolenka prepláca spolu s poslednou výplatou tak náhrada vstupuje do VZ pre poistenie

    Náhrada za nevyčerpanú dovolenku v Pohode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.